łukasz jarosiński 2019

Artykuł sponsorowany
Matematyka to zmora wielu tegorocznych maturzystów. Statystyki są nieubłagane:co szósty maturzysta w Polsce nie zdał w tym roku matury podstawowej, a niemal połowa uczniów piszących poziom rozszerzony nie przekroczyła nawet 30%! Podobny trend utrzymuje się od reformy maturalnej w 2015 r. i nic nie zapowiada poprawy.

Zupełnie innymi statystykami może pochwalić się olkuska „szkoła maturzystów” pod kierownictwem Łukasza Jarosińskiego – doktoranta Akademii Górniczo-Hutniczej. Szkoła oferuje kursy maturalne z matematyki na obu poziomach nauczania: podstawowym i rozszerzonym. Wyniki tegorocznej matury wśród uczestników kursów organizowanych przez Jarosińskiego są rewelacyjne –średnia z matury rozszerzonej to aż 81%, która w porównaniu ze średnią krajową (39%) robi niesamowite wrażenie. Od kilku lat najlepsi uczniowie z poziomu rozszerzonego w powiecie olkuskim to wychowankowie szkoły Jarosińskiego. W tym roku byli to: Oliwia Auguścik, Bartek Chochół, Bartłomiej Kiszka, Krzysztof Gądek oraz Aleksandra Żak (zdj.). Uzyskali oni wynik bliski 100% z matury rozszerzonej, a Krzysztof i Bartłomiej równe 100%. Dzięki temu dostali się na najlepsze kierunki studiów, w tym również na informatykę na AGH. Na kursy maturalne prowadzone przez Jarosińskiego może trafić każdy chętny – bez względu na to, czy boi się, że nie zda matury z matematyki, czy też obawia się, że nie zda jej wystarczająco dobrze, by dostać się na wymarzone studia. Jarosiński stawia tylko jeden warunek: uczeń musi chcieć pracować na jak najwyższy wynik.

Łukasz Jarosiński zapytany o to, co powoduje, że założona i prowadzona przez niego „szkoła maturzystów” osiąga imponujące wyniki, odpowiada: – Kursy powstały w oparciu o prowadzone przeze mnie wieloletnie obserwacje i analizy zadań maturalnych. Stosuję nowatorskie techniki nauki, motywacji ucznia i zarządzania jego czasem. Moi podopieczni uczą się dokładnie tego, co jest im potrzebne, aby napisać bardzo dobrze lub nawet bezbłędnie! Jeden z uczniów z dumą przyznaje: – Przed kursem napisałem próbną maturę rozszerzoną na 18%. Po ukończeniu kursu udało mi się uzyskać wynik 96%! O tym i podobnych wynikach można poczytać na facebooku- link znajduje się poniżej.

Kurs obejmuje 30 spotkań, od 14 września aż do końca kwietnia. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (co tydzień, za wyjątkiem okresów świątecznych) w klubie Przyjaźń na Pakusce w Olkuszu. Jedno spotkanie trwa 120 minut i kosztuje tylko 60 zł. Zainteresowanie ofertą jest tak ogromne, że w samym Olkuszu powstanie kilka grup na obu poziomach. Każdy chętny może wybrać zajęcia odbywające się o dogodnej dla siebie porze. Po każdym spotkaniu uczeń dostaje do wykonania specjalnie przygotowane zadania domowe, które później będzie oceniane oraz nagranie z zadań tłumaczonych na lekcji, tak aby móc w domu jeszcze raz przeanalizować dowolne zadanie. Zapisy na kurs trwają do 13 września. {jcomments off}

Informacje oraz zapisy:
https://www.facebook.com/kursy.maturalne.lukasz.jarosinski/
Telefon: 506 532 926
E-mail: lukasz.jarosinski@yahoo.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze