SPR Olkusz – KU AZS Koszalin 19 – 25 (9 – 11)

Olkuszanki w trzeciej kolejce ekstraklasowych rozgrywek szczypiornistek zmierzyły się z mocnym zespołem z Koszalina. Zwyciężyli goście, jednak olkuski beniaminek walczył do samego końca. Obie drużyny wyszły na parkiet zmotywowane. Przez pierwszych pięć minut spotkania kibice nie zobaczyli bramek. Pierwszym celnym strzałem popisała się A. Giera z SPR–u. Do 21 minuty olkuszanki prowadziły 8 – 7. Ostatecznie jednak drużyna przyjezdna wykazała więcej skuteczności i tę część spotkania wygrała 9 – 11.

Po przerwie to goście dominowali. Na 20 minut przed końcem dziewczyny z Koszalina prowadziły siedmioma bramkami. Olkuszanki zdołały się zmobilizować i sukcesywnie zmniejszały różnicę. Gdy od remisu dzieliły je tylko trzy bramki, koszalinianki przyspieszyły grę, znów zwiększając swoją rzewagę. Przed końcem meczu wydawało się, że sytuacja może jeszcze ulec zmianie, gdy w drużynie gospodyń pojawiła się P. Przytuła, szybko zdobyła trzy bramki. Pomimo dobrej gry olkuszanki przegrały ostatecznie 19 – 25.

Olkusz grał w składzie ( w nawiasach liczba zdobytych bramek): P. Kozieł, D. Krzymińska w bramce, oraz A. Jędrusik, A. Magolon (2), P. Przytuła (3), A. Karnia, M. Kompała (2), P. Leszczyńska (2), A. Brachmańska (3), A. Czekaj (2), M. Strzałko, A. Kubiak (2), A. Giera (3), M. Ziółkowska.