Ogłoszony przez Przegląd Olkuski konkurs „Wygraj profesjonalną metamorfozę” spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Czytelniczek. Spośród zgłoszeń nadesłanych przez panie, które zapragnęły zmienić swój wygląd, najbardziej ujął nas list motywacyjny pani Elżbiety Wąsiel. I to właśnie ona została poddana zmianom i rozpocznie nowe życie z nowym „ja”. Zwyciężczyni naszego konkursu ma 41 lat. Z zawodu jest nauczycielką nauczania początkowego, ale pracuje jako ekspedientka w sklepie meblowym. Ma dwóch dorastających synów, za których namową wysłała do nas swoje zgłoszenie. – Staram się być optymistką. Trochę trudno mi to przychodzi, ale postanowiłam się zmienić i czas również na zmianę wizerunku. Poza tym chciałam przeżyć coś nowego. Czegoś się dowiedzieć – komentuje udział w konkursie Elżbieta Wąsiel. Specjaliści od dobrego wizerunku wzięli sprawy w swoje ręce. Po rozmowie urodziła się wizja nowej pani Elżbiety.

Czytaj więcej i komentuj artykuł…

{jcomments off}

1
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
1 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
Aneta, W-wa Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aneta, W-wa
Aneta, W-wa

CHLEB NA MENOPAUZĘ/ANDROPAUZĘ-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
75% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.