offroad-tv

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy nowy projekt, w którym co tydzień postaramy się ukazać Państwu ludzi z pasją, tych którzy poprzez swoją działalność ubarwiają lokalną szarą rzeczywistość, a więc ludzi którzy inspirują. Nasze „rozmowy kontrolowane” z przeróżnymi postaciami mają za zadanie nie tylko edukować, ale również i bawić. Mamy nadzieję, że luźna konwencja kolejnych programów przypadnie Państwu do gustu. Z upływem czasu będziemy poszerzać naszą działalność telewizyjną.

Na początek zapraszamy na spotkanie z Pustynną Grupą Terenową, a dokładnie z jej przedstawicielami – Przemysławem Michalskim i Arturem Jandą. Panowie dosyć obszernie opowiedzieli nam o swoim „koniku” jakim jest offroad. PGT to stowarzyszenie miłośników samochodów terenowych, quadów oraz motocykli cross/enduro. I jeśli wierzyć naszym rozmówcom, stale tych miłośników przybywa. Co tutaj dużo pisać… Przekonajcie się sami!

PS. W filmie będzie się dało usłyszeć, że to już drugie nasze wspólne spotkanie. W teorii rzeczywiście tak jest, bowiem pierwsza rozmowa z artystą Jackiem Majcherkiewiczem wciąż przechodzi proces produkcji. Ale i ten film już niebawem trafi na naszą stronę!

W filmie zostały wykorzystane materiały członków PGT.

Relacja filmowa:

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
y
y
8 lat temu

najlepsza trasa będzie wokół Olkuskiego rynku…nie widzę żadnych przeszkód..

Młody
Młody
8 lat temu

A czy władze gminy Klucze potrafią wykorzystać ten młody zapał do promocji regionu, do wytyczenia tras na pustyni, czy też przmilczą bo to nie ich pomysł a potem przed wyborami jako swój ogłoszą i na czele projektu jakiegoś nieudacznika zamiast tych zapaleńców postawią …

Prezes Przemek
Prezes Przemek
8 lat temu

Bardzo miło usłyszeć kilka miłych słów na temat tego co robimy 🙂

Panie czepialski oczywiście że jak to Pan napisał jazda po użytku ekologicznym jakim jest Pustynia Błędowska jest nielegalna.!
Zapraszam do bardziej wnikliwej analizy tras po której poruszają się uczestnicy naszych Imprez.

Terenowiec
Terenowiec
8 lat temu

Nie rozumiem troszkę niektórych podejścia… , z tego co się dowiadywałem i z tego co chłopaki mówią po pustyni nie jeżdzą więc może nie przypisujmy im takich rzeczy. Widzę że zdania są podzielone, ale oni starają się to wszystko jakoś pogodzić.

mietek
mietek
8 lat temu

jako mieszkaniec Klucz prosił bym tych tam aby pojeździli trochę po zamkowym wzgórzu w Rabsztynie..Na Błędowskiej już wszystko rozjechali , nawet łosia zagnali na olkuskie ulice..krajobraz księżycowy ..dobre mi novum.

Greta
Greta
8 lat temu

Ci „pasjonaci” rozjeżdżają polne drogi, rzeki, nie liczą się z ludźmi ani z przyrodą. Niech sobie poszukają innych miejsc, pustynia nie jest miejscem, które bezmyślnie można niszczyć.

też czepialski
też czepialski
8 lat temu

Kij z pustynią, tam nikomu nie zagrażają przynajmniej, ale z szaleństwem po podolkuskich lasach, czy przez przyleśne zabudowania mogli by sobie odpuścić.

jan kalkowski
jan kalkowski
8 lat temu

to jeszcze do chopoków – róbta tak dalej, może też pojadę pooglądac jak jeździcie

jan kalkowski
jan kalkowski
8 lat temu

Nie wiedziałem ,że w naszym zapyziałym olkuskiem zdarzają się ludzie z pasją. Chcę więcej
Jan

Terenowiec
Terenowiec
8 lat temu

DO PANA CZEPIALSKIEGO… Proponuję jeszcze raz uważnie obejrzeć film i zastanowić się nad własnym komentarzem… Niech pan posłyucha co chłopaki mówią, jak to wygląda i wtedy zabierze głos. Zamiast się CZEPIAĆ może znajdź chłopie kompromis i podpowiedz gdzie można stworzyć miejsce do jazdy… Bo twoje klepanie i innych ekologów nie zniechęci off roadowców… Chłopaki idą w dobrą stronę.

Szacun… trzymam kciuki za was i całe stowarzyszenie 🙂

Mariusz Włośński
Mariusz Włośński
8 lat temu

szaco panowie swietna robota tak dalej 😆

4x4fan
4x4fan
8 lat temu
zaskoczony
zaskoczony
8 lat temu

Bardzo pozytywnie.!
Duże zaskoczenie i 2 duże plusy.
Pierwszy to PGT, chłopaki, ich zaangażowanie i pasja.
Drugi to sam program, ciekawy, młodzi i zdolni prowadzący.
Oby tak dalej. Powodzenia 😉

ekolog
ekolog
8 lat temu

czepialski skończ gęgać i zorientuj się gdzie są organizowane rajdy w Chechle.

nie czepialski
nie czepialski
8 lat temu

tak jeszcze dodam, że nie wiedziałem, że takie grupy pasjonatów są w naszym rejgionie. Pozdrowienia dla chłopaków. Lepiej realizować swoje pasje niż spędzić życie „pod budką z piwem”

nie czepialski
nie czepialski
8 lat temu

nie wim, jak Ty, czepisalski, ale ja przebrnąłem 40 minut filmiku, chłopaki z początku spięte, ale potem się trochę rozliźnili. jak nie słuchałeś to nie pisz bzrur wyraźnie mówią że jeżdżą legalnie, patafianie

czepialski
czepialski
8 lat temu

A to jazda quadem czy enduro po użytku ekologicznym Pustynia Błędowska jest już w pełni legalna i zasługuje na upowszechnienie za pomocą mass-mediów ?