paragraf n

Tragiczny finał miała rodzinna kłótnia w jednym z mieszkań w Jaroszowcu (gmina Klucze). Tuż przed północą, z piątku na sobotę, 29-letni mężczyzna ugodził nożem swoją 52-letnią matkę. Zadał jej jeden cios, który okazał się śmiertelny. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Olkuski prokurator złożył wniosek o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Sąd Rejonowy w Olkuszu wydał już nakaz tymczasowego aresztu.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Olkuszu, która ustali okoliczności tej zbrodni. Mężczyzna przyznał się do tego, że to on ugodził matkę nożem, a w poniedziałek usłyszał zarzut zabójstwa. Jak uddało nam się ustalić, w chwili zbrodni podejrzany był pod wpływem alkoholu. Sam wezwał karetkę pogotowia i próbował reanimować matkę. Kiedy nadeszła pomoc, było już za późno. Jak poinformowała olkuska Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu, jeśli czyn zostanie udowodniony, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Zabójstwo w Jaroszowcu jest pierwszym w tym roku w powiecie olkuskim. Ostatni przypadek umyślnego pozbawienia życia miał miejsce w sierpniu ubiegłego roku, kiedy w Olkuszu doszło do zabójstwa noworodka. Policyjne statystyki z ostatnich lat pokazują, że ilość zabójstw w powiecie olkuskim na przestrzeni lat wyraźnie zmalała i mają one charakter incydentalny, ograniczający się do pojedynczych przypadków. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tomek 9999
tomek 9999
7 lat temu

Powinien dostac 25 lat pozbawienia wolnosci albo dozywocie wcale nie jest mi go zal nalezy mu sie

OOOO
OOOO
8 lat temu

[quote name=”PXT”]Gdzie był ojciec? Alkohol+ kryzys autorytetów i wszystko w tym temacie. Ci od wymiaru tak zwanej sprawiedliwości sami depczą swój własny autorytet, nie wspominając nawet świrów z Ruchu Palikota, którzy usiłują także zdeptać nawet te prawdziwe autorytety. Do niczego dobrego ten głęboki kryzys moralny nie doprowadzi.[/quote]
To nie kryzys moralny tylko wolność i swoboda rządów tuska, z których korzystają tylko bandziory, hołota czyli margines, bo normalnym ludziom porządki jakie panowały za PRL-u nie przeszkadzały. Więc i wybryki były incydentalne.

Recon
Recon
8 lat temu

[quote name=”goscc”][quote name=”młody”](moderacja) w Jaroszowcu nie brakuje wystarczy wybrać się na mecz miejscowej Unii i można się przekonać ilu tam mieszka (moderacja) :sigh:[/quote]

(moderacja) od kibiców się (moderacja)[/quote]
Niestety tu się muszę zgodzić a na mecze strach chodzić.

Recon
Recon
8 lat temu

Nie wypowiadał bym się no ale to było w mojej miejscowości ale (moderacja) za zabicie należy się kara co najmniej 8 lat

goscc
goscc
8 lat temu

[quote name=”młody”](moderacja) w Jaroszowcu nie brakuje wystarczy wybrać się na mecz miejscowej Unii i można się przekonać ilu tam mieszka (moderacja) :sigh:[/quote]

(moderacja) od kibiców się (moderacja)

PXT
PXT
8 lat temu

Gdzie był ojciec? Alkohol+ kryzys autorytetów i wszystko w tym temacie. Ci od wymiaru tak zwanej sprawiedliwości sami depczą swój własny autorytet, nie wspominając nawet świrów z Ruchu Palikota, którzy usiłują także zdeptać nawet te prawdziwe autorytety. Do niczego dobrego ten głęboki kryzys moralny nie doprowadzi.

młody
młody
8 lat temu

(moderacja) w Jaroszowcu nie brakuje wystarczy wybrać się na mecz miejscowej Unii i można się przekonać ilu tam mieszka (moderacja) :sigh:

Salomon
Salomon
8 lat temu

Słaby ten artykuł 😕 Uznają go za niepoczytalnego, albo dostanie 25, albo żółte papiery i wypuszczą po 8, Polskie prawo :sigh: Za zabójstwo własnej matki 😥 pff… należy się DOŻYWOCIE

kalesanty
kalesanty
8 lat temu

no własnie. a co z tą morderczynią dziecka, był juz wyrok ? tak jakos szybko ucichło.