Jak co roku, olkuski Ośrodek Pomocy Społecznej zrobił ogromną niespodziankę dzieciom i zaprosił do MOK-u Świętego Mikołaja. Uwielbiany przez najmłodszych Święty przyjechał w pierwszy śnieżny dzień i obdarował milusińskich prezentami. 163 ogromne paczki ze słodyczami trafiły do grzecznych dzieci, które przez cały rok z niecierpliwością czekały na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Pracownicy OPS-u postarali się, żeby ten dzień był wyjątkowy. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie, w którym Święty Mikołaj, Śnieżynka i Elf przygotowywali się do Świąt Bożego Narodzenia. W tych przygotowaniach brały oczywiście udział dzieci. Wyjątkową atmosferę zapewniły świąteczne piosenki w nowych aranżacjach. Doskonała zabawa i wielkie prezenty sprawiły, że na twarzach dzieci cały czas był obecny szczery uśmiech. Po aktywnym uczestniczeniu w konkursach prowadzonych przez Mikołaja, dzieci mogły zregenerować siły na słodkim poczęstunku. Spotkania z Mikołajem stały się już tradycją olkuskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Od kilkunastu lat pracownice piszą listy do Mikołaja z prośbą o prezenty dla swoich podopiecznych i co roku Święty spełnia te życzenia. – Czas świąteczny jest bardzo szczególnym okresem w roku i chcemy go umilić dzieciom – tłumaczą organizatorki spotkania.

Mikołaja wspomogli: Piekarnia Złoty Róg, Piekarnia Ewy Kiełtyki, Restauracja Capri, PSS Społem i Alior Bank Oddział w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze