praca

Jeśli nie skończyłeś 30. roku życia i jesteś bezrobotny masz szansę na znalezienie wymarzonego zajęcia. Ruszył bowiem kolejny nabór do projektu „Praca dla Młodych”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych, pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z płatnych staży z możliwością późniejszego zatrudnienia. Każdy staż jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb uczestników. Dodatkowym bonusem jest udział młodych ludzi w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych dopasowanych do ich potrzeb i predyspozycji. Wszyscy uczestnicy projektu mają też gwarancję wsparcia ze strony osobistego opiekuna i innych specjalistów, również tych branżowych. Udział w programie gwarantuje zwrot kosztów dojazdu na zajęcia i do miejsc stażowych.

Aby wziąć udział w projekcie „Praca dla Młodych” wystarczy spełnić cztery podstawowe warunki, tj.: mieć od 18 do 29 lat, być osobą bierną zawodowo i nie uczącą się w trybie stacjonarnym, jak również mieszkać na terenie miasta Kraków, bądź powiatów – krakowskiego lub olkuskiego.

Projekt „Praca dla Młodych” jest realizowany jest przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych inBIT sp. z o.o. w ramach inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Obecnie trwa rekrutacja, a liczba miejsc jest ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy.

Szczegółowych informacji dotyczących płatnych staży, darmowych szkoleń i pracy pod okiem prywatnych opiekunów, można uzyskać pod numerami telefonu: (12) 626-01-50 lub (12) 617-18-91. Zapytania można też słać pod adres mailowy: pracadlamlodych@inbit.pl, bądź uzyskać je bezpośrednio w biurze projektu w Krakowie na ul. Szlak 8a.

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej: www.pracadlamlodych.info.pl

Dlaczego warto wybrać się na staż?Dla młodych osób szukających pracy i ze znikomym doświadczeniem zawodowym, skorzystanie z oferty stażu może być dobrą szansą na podjęcie zatrudnienia. Udział w projekcie ma zapewnić uczestnikowi zdobycie doświadczenia zawodowego w wybranej branży i wartościowego wpisu do CV. Jak wynika z prowadzonych statystyk, zdecydowana większość firm rekrutujących stażystów, oferuje im po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
herbata
herbata
8 lat temu

Co to za polityka, że mam się zapisać, ale nie wiem na co, bo nawet łaskawie nie napisali co to są za 'kierunki’ ?

Daria
Daria
8 lat temu

Najlepiej zbierać doświadczenie zawodowe w czasie studiów, a moze jak pracodawca będzie zadowolony z pracy na staży to i można znaleźć prace na stałe i to jest super. W pko bp jest całe mnóstwo płatnych staży, sprawdzała.

pavv
pavv
8 lat temu

A ta praca to w Polsce czy też w Anglii, Niemczech bądź Holandii?

Lubinianka
Lubinianka
8 lat temu

W Lubinie zlikwidowali Straż Miejską.

pracodawcaKrwiopijca
pracodawcaKrwiopijca
8 lat temu

W Polsce istnieje kult chłopa pańszczyźnianego… Pracodawcy przy przyjmowaniu do pracy mają wymagania z kosmosu : Musisz mieć kurs taki, owaki, studia magisterskie, podyplomowe, doświadczenie minimum 5 letnie, umieć wszystko i robić za dwóch …a skąd u świeżo upieczony magister ma to wszystko wziąć skoro to jego pierwsza robota??? 😀 😀 😀

starzyk
starzyk
8 lat temu

jak ci się chce pracowac to nawet po zawodówce prace znajdziesz ,a jakżeś mgr leń to ci zawsze wiatr w oczy.

podpowiedź
podpowiedź
8 lat temu

[quote name=”wujek dobra rada”]Młody człowieku :
Nie wierz że studia dają pracę…..w życiu trza mieć znajomości a nie żadne studia i kursy i staże…..co ci po stażu i studiach jak Ci nie ma kto roboty załatwić? możesz sobie wtedy papierkiem z tytułem mgr d….. podcierać 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :lol:[/quote]

niech się zgłosi do pana O. na pewno mu pomoże. ma przecież takie znajomości. pamiętam jak mówił, „mój przyjaciel minister”.

wujek dobra rada
wujek dobra rada
8 lat temu

Młody człowieku :
Nie wierz że studia dają pracę…..w życiu trza mieć znajomości a nie żadne studia i kursy i staże…..co ci po stażu i studiach jak Ci nie ma kto roboty załatwić? możesz sobie wtedy papierkiem z tytułem mgr d….. podcierać 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😆

przemyśl to .....
przemyśl to .....
8 lat temu

[quote name=”[/quote]
.[/quote]
NAJWAŻNIEJSZE TO TRZEBA MIEĆ TROCHĘ W GŁOWIE a,czy jest po studiach eksternistycznych politolog to nie jest atut.ON JEST UCZCIWY I MĄDRY JAKO CZŁOWIEK anie warchoł nasienie UB,SB,MILICYJNE ,ZOMO CZY BOLSZEWICKO-JUDASZOWE .ZAPAMIĘTAJ????bo wiecznie żył nie będę.[/quote]

Ten wpis przypomina mi język „Andy”. Pewnie, że nie będziesz żył wiecznie, ale to co ci zostało będzie pełne jadu i nienawiści do ludzi myślących inaczej i krytycznie wobec tego pana, którego tak wychwalasz. Zapamiętaj, takie smarki to nie wiedzą co to honor i pewnie tego nie wiesz i ty. Ludzie siejący jadem nie mają żadnych zasad i honoru a ty to robisz od lat przez swoje ograniczenie do zdrowego, rozsądnego i szerszego myślenia.

?????????
?????????
8 lat temu

[quote name=”Lamenciarz”]Zamiast latać do włodarza o pracę i poniżać się, proponuję wziąć sprawy w swoje ręce panowie „Latający Holendrzy” i znaleźć ją czysto rynkowymi drogami. Podanie, CV, wiedza i umiejętności bez protekcji i z honorem. Bo inaczej jak to ktoś już was nazwał zawsze będziecie gołodupcami, zawodowymi i politycznymi.[/quote]
Przecież, teraz władza w kraju się zmieniła to na pewno ci młodzi olkuscy holendrzy od popislizmu się załapią. Mówią o sobie, że to najlepiej wykształcona elyta w mieście. Nawet jeden z nich wylądował w mieście Kraka po eksternistycznej politologi.

Lamenciarz
Lamenciarz
8 lat temu

Zamiast latać do włodarza o pracę i poniżać się, proponuję wziąć sprawy w swoje ręce panowie „Latający Holendrzy” i znaleźć ją czysto rynkowymi drogami. Podanie, CV, wiedza i umiejętności bez protekcji i z honorem. Bo inaczej jak to ktoś już was nazwał zawsze będziecie gołodupcami, zawodowymi i politycznymi.