sosnowa

Kolejny przykład bezmyślnego wandalizmu znaleźliśmy przy ulicy Sosnowej w Olkuszu. Ktoś bardzo się „napracował”, by uszkodzić znak drogowy obok kościoła parafialnego.

Trzeba było sporo siły, by wygiąć słupek tak bardzo, że znak częściowo blokuje chodnik. W tym miejscu, zwłaszcza po zmierzchu, lepiej patrzeć przed siebie, żeby nie narazić się na przykry wypadek.

Znak stoi uszkodzony od kilku dni. Zgłosiliśmy sprawę do administratora drogi, Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu, gdzie obiecano nam, że niebezpieczny słupek zostanie szybko naprawiony.

– Głupota ludzka nie zna granic. Komu przeszkadzał ten znak. Obok jest ładnie zagospodarowany lasek. Wczoraj postawili tam ławeczki. Ciekawe, jak długo będą całe, bo w zeszłym roku wystarczyło parę dni i były poniszczone – mówi mieszkanka ulicy Sosnowej. 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wasz Stary
Wasz Stary
8 lat temu

Kler każe niedługo ławki usunąć, bo młodzież spożywa % w pobliżu miejsca kultu.

x........x
x........x
8 lat temu

[quote name=”kilio”]Ten gość przy tym słupie a miedzy znakiem to chyba radny (moderacja). Powinien ten znak odgiąć.[/quote]
Tak poznaję go, to bezradny.

kilio
kilio
8 lat temu

Ten gość przy tym słupie a miedzy znakiem to chyba radny (moderacja). Powinien ten znak odgiąć.

Drągal
Drągal
8 lat temu

Na Bylicy od strony KKW tabliczka wisi za nisko,ale oficjalnie „przyklepana”.

normalny
normalny
8 lat temu

a to żaden zdrowy mocny chłop tamtendy nie przechodził ? trzeba było odgiąć tak samo tylko w drugą strone, a nie robić fotki, dzwonic po urzedach i czekac kilka dni na koniec afery. . Dodam że znak stoi bez mała pod oknami dwóch olkuskich radnych, chłopów na schwał obeznanymi z narzędziami ,a jeden z nich nawet całą brygade pomocników mógł w tri miga skompletować i znak poprawić.Wstyd.