intermarche bukowno

Już od najbliższego czwartku, 21 sierpnia od 9:00, mieszkańcy Bukowna i okolic będą mogli robić zakupy w supermarkecie należącym do obecnej w sześciu krajach sieci Intermarché. Na wielkie otwarcie przygotowano konkursy z nagrodami i inne atrakcje.

Bukowieńscy Muszkieterowie będą 11 marketem tej grupy w województwie małopolskim. Na powierzchni przeszło 2 tys. metrów kwadratowych zgromadzono 17 tys. rodzajów towaru, które będzie można kupować 7 dni w tygodniu. Zlokalizowany przy ulicy Szkolnej 2 supermarket posiada 70 miejsc parkingowych. W przyszłości obok supermarketu ma powstać stacja paliw pod tym samym szyldem.

Dla konsumentów kolejny sklep wielkopowierzchniowy przeważnie oznacza zwiększenie konkurencyjności na lokalnym rynku towarów, a konkretnie niższe ceny. Miejscowi handlarze niekoniecznie podzielają tę radość, bo jak mówią, pod wieloma względami konkurować z gigantami nie mają szans. Supermarkety w mniejszych miastach wydają się jednak trendem w większości państw, którego nie da się zatrzymać.

Jak poinformował nas właściciel sklepu, zatrudnienie w sklepie docelowo znajdzie ponad 50 osób. Z powstania marketu zysk ma również gmina, bo do jej kasy wpływać będzie większa ilość podatku dochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości, ponieważ supermarket został zarejestrowany bezpośrednio w Bukownie. Przedstawiciele Muszkieterów zapewniają, że nowo powstała filia sieciówki chce nawiązać współpracę handlową z lokalnymi dostawcami.

– Cieszę się niezmiernie, otwierając w Bukownie pierwszy supermarket Intermarché. Będziemy oferować klientom szeroki oraz różnorodny asortyment produktów wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Mamy zatem nadzieję, że mieszkańcy Bukowna i okolic znajdą w  naszym sklepie wszystko, czego będą potrzebować, a zakupy w Intermarché będą dla nich czystą przyjemnością. Zapraszamy wszystkich na otwarcie supermarketu, na które przygotowaliśmy liczne atrakcje w tym m.in. animacje, konkursy i degustacje produktowe – zachęca Grzegorz Kańtoch, właściciel supermarketu Intermarché w Bukownie.

Obiecuje, że działalność pod szyldem Intermarché nie będzie ograniczać się jedynie do handlu. Można spodziewać się, że również w Bukownie realizowane będą kampanie realizowane przez Grupę i Fundację  Muszkieterów. We wrześniu przy ul. Niepodległości w Bukownie powstanie plac zabaw Muszkieterów, z którego skorzystają najmłodsi mieszkańcy. Z kolei w ramach świąteczno-noworocznej kampanii „Konwój Muszkieterów” pomoc finansową otrzymają różne ośrodki z regionu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hej hej
hej hej
9 lat temu

A ja myślę że otwarcie tak ogromnego sklepu przy szkole podstawowej to czysta nie odpowiedzialność! !

iwan
iwan
9 lat temu

Olkusz to nora kto mądry to zabiera biznes i ucieka stamtąd ,wystarczy się przejść lub poczytać ogłoszenia w jeżu ile lokali i sklepów jest do wynajęcia lub sprzedania,a urzędasy siedzą i kaske co miesiąc biora za nic.A miasto zamiast się rozwijać to upada,sam wyprowadziłem się 7 lat temu z Olkusza do Bukowna i o dziwo żyje się tu lepiej i miasto się mocno rozwija,widać się da mądrze rządzić miastem.

pavv
pavv
9 lat temu

Za 2-3 lata na zakupy będziemy jeździć do Bukowna, Bolesławia, Klucz czy Wolbromia bowiem tylko tam ludzie mają jeszcze pieniądze które mogą wydawać.