Wybierając się na zakupy na ulicy targu przy ulicy Świętokrzyskiej trzeba przygotować się na panujący tam komunikacyjny bałagan. Wyprawa po ziemniaki może mieć swój koniec pod kołami samochodu. W praktyce okazuje się, że na Świętokrzyskiej kodeks drogowy nie obowiązuje.

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
bonzoleovolekkpiarz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bonzo
bonzo

kiedys na moich oczach facetowi tam stope przejechal jeden taki, co wyscigi sobie przed targiem robil samochodem. Dobrze ze powstal taki material. targ jest potrzebny i nikt nie mowi, ze nie. Ale czy to jest XXI wiek? gdzie jest policja?

leov
leov

Dziwnym trafem nie tam jest największa ilość wypadków(mnie o żadnym nie wiadomo), a na skrzyżowaniu ze światłami i owszem, wypadki są bardzo częste. Być może nadmiar regulacji w żadnej dziedzinie nie jest wskazany.

olek
olek

wydaje mi się kpiarzu, że kompletnie nie zajarzyłeś o co chodzi. problem nie w korkach ale usytuowaniu targowiska w miejscu do tego nieodpowiednim. nie ma nic zdrożnego w robieniu zakupów tam gdzie ceny są niższe. bazary i hale targowe są na całym świecie. w obecnej sytuacji materialnej ludzi starszych robienie zakupów na targu to jedyna okazja na zaoszczędzenie paru złotych. Nie jest winą ludzi starszych, że chcą oszczędzać, ani handlujących, że chcą zarobić. Ale tu powinien wkroczyć sanepid, policja i wadze miasta aby zapewnić im godne warunki zakupu i sprzedaży oraz minimum bezpieczeństwa. wielokrotnie widziałem schorowanych, starszych ludzi, ciągnących wózki… Czytaj więcej »

kpiarz
kpiarz

korki to zjawisko naturalne i występuje w okolicach targowiska tylko w dni targowe czyli tylko w 2 dni z 7 dni tygodnia…korki tworzą się także na ulicy szpitalnej gdzie skręt w lewo na ul Kościuszki jest utrudniony…Targowisko przynosi więcej pożytku mieszkańcom…są tam niższe ceny niż w sklepach i ludzie mają prace…Jeśli komuś targowisko przeszkadza to nie musi tamtędy przejeżdżać , kupować tam i stać w korkach…ważne żeby ludzie mieli wybór między targowiskiem i sklepem…jeśli targowisko na siebie zarabia i jest tam taki tłok to znaczy że jest potrzebne… 😆