Wielu mieszkańców gminy Trzyciąż stara się upiększać swoje ogródki przydomowe, poświęcając temu zadaniu czas, wysiłek i pieniądze. Efekty ich pracy, widoczne od wiosny do jesieni, dodają urody małej ojczyźnie. Organizując konkurs, władze gminy Trzyciąż z jednej strony chciały docenić wysiłek mieszkańców włożony w upiększanie naszej wspólnej przestrzeni, z drugiej, poprzez ich przykład, pragnęły zachęcić innych do naśladowania.
Pomysłowość oraz nowatorskie rozwiązania dekoracyjne mające pozytywny wpływ na podniesienie estetyki gminy były głównym kryterium, które brała pod uwagę komisja konkursowa oceniając tegoroczne zgłoszenia.

Komisja konkursowa postanowiła w tym roku nagrodzić tych, którzy cenią uroki pełnego zieleni, zadbanego otoczenia i chętnie spędzają czas, oddając się ogrodniczemu hobby.

W kategorii ogródek przydomowy nagrody zdobyli: Maria i Jarosław Langkamerowie z Małyszyc, Maria i Stanisław Bałazy z Zagórowej, Urszula Kowalska z Zadroża i Małgorzata Adamek z Tarnawy.

W kategorii ogród najwyższe nagrody otrzymali: Kazimierz Tabak z Imbramowic, Marta Pawlik z Zagórowej oraz Krystyna Domagała z Imbramowic.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze