sport-medal

Ośmioro zawodników ju – jitsu i judo odebrało nagrody wójta gminy Klucze Norberta Bienia. Wyróżnienia przyznawane są co roku za wybitne osiągnięcia sportowe.

W gronie najlepszych znaleźli się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kumite” Klucze. Oto nagrodzona siódemka: Natalia Paś z Kolbarku (I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Ju Jitsu i III miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów), Anna Paś z Kolbarku (I miejsce w  Ogólnopolskiej Ligi Ju Jitsu Dzieci i Młodzieży oraz Mistrzostw Polski Kadetów, VII miejsce w Pucharze Świata w Ju Jitsu w Bukareszcie), Damian Miłowicki z Klucz (w ubiegłym roku doszedł do III miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Seniorów w ju jitsu), Maja Wojtaszek z Załęża ( III miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów i IV miejsce w Pucharze Świata w Bukareszcie), Aleksandra Gawron z Krzywopłot, (doszła do III miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów, V miejsce w Pucharze Świata w Bukareszcie), Patrycja Łaksa z Klucz (I miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Ju Jitsu (edycja fighting) , II miejsce w Ogólnopolskiej Lidze Ju  Jitsu i IV miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów).

Ósmym nagrodzonym zawodnikiem jest Kacper Karolczyk z Kwaśniowa Dolnego, który trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo Wolbrom. Kacper zajął I miejsce na Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo w Krakowie, I miejsce na turnieju dzieci w Sosnowcu oraz III miejsce na Otwartych Mistrzostwach Małopolski Dzieci w Judo w Bochni.

Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o