policja

W czwartkowy ranek przy ul. Świętokrzyskiej w Olkuszu doszło do napadu na właściciela kantoru. Trzech zamaskowanych sprawców zaatakowało 49-latka, pobili go i uciekli z torbą pełną pieniędzy.

– Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:20 na ulicy Świętokrzyskiej w Olkuszu. Trzech zamaskowanych sprawców zaatakowało właściciela kantoru, który wysiadł ze swojego samochodu. Sprawcy pobili mężczyznę i wyrwali mu torbę z pieniędzmi, a następnie odjechali srebrnym bmw (model 3), w którym czekał kierowca. 49-latek został przewieziony do szpitala w Olkuszu, gdzie udzielono mu pomocy medycznej – informuje podkom. Katarzyna Matras.

Obecnie policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego zuchwałego rozboju. – Na miejscu zdarzenia technik kryminalistyki przeprowadził oględziny i zabezpieczył ślady. Przesłuchiwani są świadkowie. Każda informacja docierająca do policjantów jest skrupulatnie sprawdzana i weryfikowana. Cały czas prowadzone są czynności służbowe. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub telefon 997 – dodaje oficer prasowy KPP w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze