Olkusz

Aleksander Miszalski, przewodniczący PO w Małopolsce, otworzył w Olkuszu swoje biuro poselskie. W trakcie inauguracyjnego spotkania parlamentarzysta opowiadał o swojej dotychczasowej działalności związanej z powiatem olkuskim, a także przedstawił plany na najbliższą przyszłość. – Chciałbym, aby to biuro stanowiło miejsce spotkań i dialogu wszystkich ludzi, którym leżą na sercu wartości demokratyczne – zapewniał w trakcie konferencji prasowej.

Uroczyste otwarcie biura poselskiego odbyło się w piątek, 10 września b.r. W inauguracji brali udział m.in. lokalni działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej oraz Komitetu Obrony Demokracji.  

>

– Takie mieliśmy ostatnio czasy, że przez pandemię możliwość osobistych spotkań z wyborcami była ograniczona. Powoli jednak wychodzimy z tego stanu i oprócz kontaktów poprzez media i Internet ruszamy również w teren. Stąd też otwarcie kolejnego biura poselskiego. Chciałbym zaprosić wszystkich państwa, aby się z nami kontaktować, przychodzić tutaj i zgłaszać wszelkie swoje problemy i pomysły – mówił w trakcie konferencji prasowej Aleksander Miszalski.

Parlamentarzysta zapewniał, że w biurze dyżurować będą zarówno jego lokalni współpracownicy, jak i on sam. Każdy chętny będzie mógł podzielić się z nimi swoimi uwagami dotyczącymi spraw lokalnych.

Biuro poselskie posła Platformy Obywatelskie mieści się przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 15 w Olkuszu. Harmonogram dyżurów w biurze poselskim ma zostać opublikowany w najbliższym czasie.

1 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze