quickpark miejsce

Mimo wcześniejszych zapowiedzi ze strony inwestora, budowa Quick Parku w Olkuszu opóźni się. W pierwotnych planach największa w mieście galeria handlowa miała zostać otwarta do końca 2017 roku, jednak na dziś wiadomo, że obiektu nie uda się skończyć przed 31 grudnia. Najnowsze informacje przekazywane przez szefostwo konsorcjum Real 2B mówią o tym, że zakupy przy ul. Sławkowskiej najwcześniej będzie można zrobić w pierwszej połowie przyszłego roku.

Inwestorzy zapewniają, że wszelkie formalności związane ze skompletowaniem pełnej dokumentacji, jak również zawieranie porozumień z organami decyzyjnymi są na ukończeniu. Ciągle trwają także rozmowy nad propozycją najkorzystniejszych rozwiązań dotyczących dróg dojazdowych i budowy ronda przy cmentarzu.

Jak na razie pewne jest jedynie to, że Quick Park pozyskał nowego najemcę. Galeria podpisała umowę najmu 26 metrów kwadratowych z firmą Tabak Polska Sp. z o. o., będącą właścicielem sieci salonów prasowych Trafika. To kolejny najemca powierzchni handlowej w olkuskim obiekcie. Trafika dołączyła tym samym do firm Martes Sport, Smyk, Rossman, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Pepco, RTV Euro AGD i Briju. Ponadto o multipleks kinowy przy ul. Sławkowskiej zadba sieć OH Kino.

quick 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rtyx
rtyx
5 lat temu

A ja nie wierzę w ta inwestycje. Na pewno coś pomerdaja w papierach i nie da się tego centrum wybudować.

Młody
Młody
5 lat temu

[quote name=”P X T”]http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarobki-sedziow-malgorzata-gersdorf-sad,134,0,2270086.html
Czyli pracownicy Biedronki i Lidla zarabiają na waciki na tej naszej prowincji. :)[/quote]

„Prezes Sądu Najwyższego: za 10 tysięcy miesięcznie to można dobrze żyć tylko na PROWINCJI”

„27 tysięcy zł miesięcznie – tyle zarabia pierwsza prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf. To blisko dwa razy więcej od premier Beaty Szydło i sporo więcej od prezydenta Andrzeja Dudy – informuje „Super Express”.

Bady
Bady
5 lat temu

Nie ma i nie będzie żadnej nowej galerii. Te sponsorowane artykuły że już rozpocznie się budowa są już od kilku lat. I co gdzie ta galeria? Nikt nie wyłoży gruuubej kasy na taką inwestycje w miejscu gdzie nie ma potencjału ekonomicznego i liczba mieszkańców z każdym rokiem maleje. Ludzie nie wierzcie w bajki. Podstawa jest główny najemca tj. market spożywczy którego nie ma i nie będzie.

www
www
5 lat temu

[quote name=”pracownik biedronki”]W biedrone zarabiam niecałe 1500 pracuje 2Lata i 7 m. wiec prosze nie klamac ludzi.[/quote]
ale chyba na 2/3 etatu 😀

P X T
P X T
5 lat temu

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarobki-sedziow-malgorzata-gersdorf-sad,134,0,2270086.html
Czyli pracownicy Biedronki i Lidla zarabiają na waciki na tej naszej prowincji. 🙂

al
al
5 lat temu

W gazecie krakowskiej było napisane, że z końcem lutego wchodzą na plac budowy. 😀

pracownik biedronki
pracownik biedronki
5 lat temu

W biedrone zarabiam niecałe 1500 pracuje 2Lata i 7 m. wiec prosze nie klamac ludzi.

www
www
5 lat temu

[quote name=”realista”]Dwa ronda plus poszerzenie drogi do dwóch pasów powstaną na wlocie do Krakowa gdzie tworzą się korki i jest to jak najbardziej słuszna inwestycja. Jeśli już zacząłeś o prywatnym inwestorze – właśnie na wspomnianym wylocie w Modlniczce facet wybudował Leviatana. Sfinansował w połowie koszt świateł na skrzyżowaniu – jakoś się dało, a nie wyskoczyć z jakimś chorym pomysłem, żeby wyjechać z tej planowanej galerii w stronę D. Górniczej trzeba jechac na 20 Straconych, a później przez kolejne ulice 🙂 Poczytaj sobie na temat pracy w tych wszystkich wspaniałych marketach i dyskontach, ale wypowiedzi ludzi , którzy tam pracują lub pracowali. Ja nie jestem przeciwnikiem tego typu inwestycji. Napisałem , że większy sens ma jakiś market budowlany a nie kolejny spożywczak z butikami.[/quote]
Właśnie dwie bliskie osoby pracują w lidlu, a jedna w biedronce. W październiku dostali bony, z okazji któregoś tam otwarcia lidla, a teraz na święta znowu 400zł. Są tak zadowolone, bo zarabiają po 2500zł na rękę i mają do pracy 5 minut.
Chcąc mówić, to trzeba znać sytuację od środka.

kino
kino
5 lat temu

Do KLIENT – musisz sobie otworzyć jakiś sklep i zobaczysz jak to jest „łupić klientów ” 🙂 – to takie typowe olkuskie nie dać zarobić miejscowym masz rację niech Cię łupią sieciówki 🙂 bo u miejscowych to widać ,że kupili nowy samochód albo jada na wakacje za Twoje pieniądze .

klient
klient
5 lat temu

[quote name=”olkuszanin12″]Ta galeria nigdy nie powinna powstać w naszym mieście jeżeli chcemy zadbać o rodzimych kupców tj. naszych mieszkańców[/quote]
w Olkuszu potrzebna konkurencja, bo prywaciarze nie znają granic w łupieniu skóry z klientów.

olkuszanin12
olkuszanin12
5 lat temu

Ta galeria nigdy nie powinna powstać w naszym mieście jeżeli chcemy zadbać o rodzimych kupców tj. naszych mieszkańców

pavv
pavv
5 lat temu

Projekt się wysypie bowiem braknie klientów do tej galeryji.

realista
realista
5 lat temu

Dwa ronda plus poszerzenie drogi do dwóch pasów powstaną na wlocie do Krakowa gdzie tworzą się korki i jest to jak najbardziej słuszna inwestycja. Jeśli już zacząłeś o prywatnym inwestorze – właśnie na wspomnianym wylocie w Modlniczce facet wybudował Leviatana. Sfinansował w połowie koszt świateł na skrzyżowaniu – jakoś się dało, a nie wyskoczyć z jakimś chorym pomysłem, żeby wyjechać z tej planowanej galerii w stronę D. Górniczej trzeba jechac na 20 Straconych, a później przez kolejne ulice 🙂 Poczytaj sobie na temat pracy w tych wszystkich wspaniałych marketach i dyskontach, ale wypowiedzi ludzi , którzy tam pracują lub pracowali. Ja nie jestem przeciwnikiem tego typu inwestycji. Napisałem , że większy sens ma jakiś market budowlany a nie kolejny spożywczak z butikami.

Felik100
Felik100
5 lat temu

Gdzie taka druga galeria ma być co jak tak piszesz 😆 😀

www
www
5 lat temu

[quote name=”realista”]Już widzę jak dostają zgodę na budowę ronda:))
Mapka z rozpiską wjazdu i wyjazdu z tego przybytku przedstawiona kilka tygodni temu to jakaś porażka.
Trzeba pogratulować pomysłodawcy weny.
Dziwi mnie, że w takim naszym Olkuskim grajdołku jeszcze chcą jedną galerię budować. Będzie tak jak z Krakowską Plazą – stoi pusta, sklepy pozamykane, ludzi można na palcach liczyć i już słychać pogłoski, żeby ją na apartamenty przerobić aby nie stracić i tak jak w stanach nie stała się pustostanem. Jakieś OBI czy Castorama może miały by racje bytu, ale kolejny spożywczak z kilkoma butikami – jakoś to słabe. Gdzieś czytałem, że jeszcze drugiego Lidla mają w Olkuszu wybudować :)[/quote]
A jak PiS poinformował o dorobieniu 2 kilometrów drogi do krakowa, to jest podana informacja, że wybudują dwa ronda. Także na drodze krajowej, jak Państwo chce budować to jest dobrze, a jak inwestor to już źle?
A po drugie, zobaczcie ile zarabiają w biedronkach czy lidlu. Jak pójdziesz pracować do prywatnego sklepu, to dadzą Ci najniższą krajową czyli około 1500zł na rękę, a w biedrze czy lidlu po dwóch latach zarabia się około 2500zł na ręke.

realista
realista
5 lat temu

Już widzę jak dostają zgodę na budowę ronda:))
Mapka z rozpiską wjazdu i wyjazdu z tego przybytku przedstawiona kilka tygodni temu to jakaś porażka.
Trzeba pogratulować pomysłodawcy weny.
Dziwi mnie, że w takim naszym Olkuskim grajdołku jeszcze chcą jedną galerię budować. Będzie tak jak z Krakowską Plazą – stoi pusta, sklepy pozamykane, ludzi można na palcach liczyć i już słychać pogłoski, żeby ją na apartamenty przerobić aby nie stracić i tak jak w stanach nie stała się pustostanem. Jakieś OBI czy Castorama może miały by racje bytu, ale kolejny spożywczak z kilkoma butikami – jakoś to słabe. Gdzieś czytałem, że jeszcze drugiego Lidla mają w Olkuszu wybudować 🙂