radni-rozmawiali-tv-320

Uchwalenie budżetu nie było jedynym tematem ostatniej sesji olkuskiej rady miejskiej. Etui miejskiego łańcucha, sztandar, znaki drogowe na ul. Armii Krajowej, usunięcie śniegu z rynku, urzędowa reorganizacja, przyszłość straży miejskiej – m. in. takie zagadnienia pojawiły się podczas obrad.

Pod koniec każdej sesji radni składają zapytania oraz wolne wnioski. To okazja do porozmawiania zarówno o bieżących sprawach, jak i niezrealizowanych inicjatywach z przeszłości. Ostatnio aktywni w tym punkcie obrad byli: Janusz Dudkiewicz, Grzegorz Tomsia, Jan Kucharzyk, Michał Mrówka.

Zobaczcie, jakie sprawy nurtują radnych i o co pytali burmistrza!

 
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wacuś
wacuś
8 lat temu

Odnośnie odcinka ul.Armii Krajowej do ul.Legionów można zaobserwować że patrole Policji i Straży Miejskiej w ogóle nie zwracają uwagi na parkujące na zakazie postoju samochody.Postawić z obu stron tego odcinka znaki zakazu i karać mandatami parkujących!!!

semafor
semafor
8 lat temu

[quote name=”le mag”]Leming czyżbyś był kolejnym nierobem w tym Olkuszu zazdroszczącym ludziom, którzy mają coś do powiedzenia przed kamerą ? Zapewne masz dużooooo do powiedzenia anonimowo – publicznie gęby byś nie otworzył !!!![/quote]
Tak, tak panie radny te miny dużo mówią. Gratuluję elokwencji.

le mag
le mag
8 lat temu

Leming czyżbyś był kolejnym nierobem w tym Olkuszu zazdroszczącym ludziom, którzy mają coś do powiedzenia przed kamerą ? Zapewne masz dużooooo do powiedzenia anonimowo – publicznie gęby byś nie otworzył !!!!

leming
leming
8 lat temu

A radny, taki szczeniaczek jakieś miny robi do kamery. Jak on traktuje swoje obowiązki. Czyżby był tam dla zabawy lub diety ?.