plac zabaw

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o akcji „Podwórko Nivea 2016”. Do 29. kwietnia firma przyjmuje od gmin, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych zgłoszenia planowanych lokalizacji miejsc zabaw dla dzieci. 40 wybranych miejsc zostanie wyposażonych w huśtawki i piaskownice. Akces zgłosiła już gmina Wolbrom, wkrótce uczyni to Olkusz.

W Olkuszu zdecydowano, że nowy plac zabaw powinien powstać przy Przedszkolu nr 8 na osiedlu Pakuska. To jedno z miejsc wskazywanych przez internautów na fejsbukowym profilu urzędu. Za taką lokalizacją optowali też radni z tego osiedla: Wojciech Panek i Tomasz Zaborowski. W odpowiedzi na ich interpelację burmistrz Roman Piaśnik informuje, że już wcześniej została podjęta decyzja o przystąpieniu gminy Olkusz do programu „Podwórko NIVEA”, natomiast kwestią otwartą był wybór lokalizacji. – Podczas dyskusji w szerszym gronie mieszkańców i pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu zasugerowano kilka miejsc, w których plac zabaw byłby potrzebny. Biorąc pod uwagę te argumenty zadecydowałem, iż w tym roku Gmina Olkusz zgłosi do wspomnianego programu plac zabaw przy Przedszkolu nr 8 w Olkuszu. Będzie to jednocześnie wyjście naprzeciw prośbie skierowanej przez Państwa w imieniu lokalnej społeczności, aby właśnie przy tej placówce powstał plac zabaw NIVEA – odpowiada burmistrz Roman Piaśnik.

Do programu przystąpił też Wolbrom. W gminie zdecydowano, że najlepszym miejscem na nowy plac zabaw jest park przy ul. Krakowskiej. Taka lokalizacja została już oficjalnie zgłoszona do programu. – Musimy zebrać jak największą ilość głosów. W związku z tym bardzo prosimy o wsparcie naszej inicjatywy, a przede wszystkim naszych najmłodszych mieszkańców. Zachęcam wszystkich do aktywnego oddawania głosów. Razem zrobimy więcej! – apeluje burmistrz Adam Zielnik.

Po zatwierdzeniu zgłoszonych lokalizacji, będą mogli głosować na nie internauci z całej Polski. Głosowanie potrwa od 5. maja do 30. czerwca. 40 placów zabaw powstanie w sierpniu i we wrześniu. Więcej o programie przeczytacie na www.nivea.pl/podworko2016

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
matka
matka
6 lat temu

28 miejsce jest nieźle ale ciągle mało Zagłosujcie kazdy głos na wage złota. Młodzi i starzy, babcie , dziadki, matki, ojcowie, rodzenstwo, wnuki. Kto tylko ma komputer albo telefon. Olkusz to nie Ciemnogród więc wygrać musi

Tata22
Tata22
6 lat temu

Obecnie Olkusz jest na 28 miejscu.

Pomóżcie i zagłosujcie na plac zabaw aby powstał w naszym mieście. Głosować można codziennie.
Prosimy o wsparcie.

Mateuszzz
Mateuszzz
6 lat temu

Bardzo prosimy o wsparcie mieszkańców Olkusza i okolic o oddanie głosu na plac zabaw na Legionów Polskich 12. Głos można oddać z każdego posiadanego maila.Przekażcie naszą prośbę swoim bliskim , rodzinie , znajomym .By znaleźć się w premiowanej 20 musimy dziennie oddawać ok 15-20 tysięcy głosów.A konkurencja nie śpi i jest jak zobaczycie mocno zaangażowana.

Babcia 123
Babcia 123
6 lat temu

Kochani Olkuszanie – posiadacze komputerów, laptopów. tabletów, smartfonów, itp. Każdy z Was jest posiadaczem minimum dwóch adresów e-mail. Każdy zarejestrowany e-mail to jeden głos w konkursie. 10 tysięcy mieszkańców, którzy wyślą 1 głos dziennie umożliwi nam przesunięcie się do przodu w rankingu. Sami nie damy rady. Pomóżcie nam, przecież to jest plac zabaw dla wszystkich dzieci, a nie wybrańców. Wyślijcie jeden głos dziennie. Dziękujemy.

Rodzic78
Rodzic78
6 lat temu

Obecnie Olkusz jest na 29 miejscu.

Pomóżcie i zagłosujcie na plac zabaw aby powstał w naszym mieście. Głosować można codziennie.
Prosimy o wsparcie.

Michael
Michael
6 lat temu

Taki dobrobyt jest w UE, nie ma placów zabaw, nie ma ścieżek rowerowych, nie ma na nic. O wszystko trzeba walczyc i prosic, jak nie budżet obywatelski, to konkurs Nivea. Europejskie są tylko garnitury i pensje Tusków i jemu podobnych. Żal i szok…