Dwie pizzerie olkuskie, których pizze najwyżej oceniliśmy w naszym rankingu, zaprosiły nas z kamerą, żebyśmy mogli zobaczyć, jak powstaje pizza. Menu i wystrój lokali są odpowiedzią na różne kulinarne gusty.

7
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
7 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
NullkarmenkaPabloendzinkebabowa dziewczynka Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Null
Null

[quote name=”karmenka”]Rozbawiło mnie to że akurat te dwie pizzerie zostały wziete pod uwagę.Zadna z nich nie dorównuje pizzy włoskiej,cóż z tego ze maja piec opalany drzewem jak ciasto kluch.Szanowna redeakcjo jest jeszcze u nas pizza w restauracji Juliusz Cezar-proponuję tam zapytac własciciela-rodowity Włoch a i pizza jest najlepsza..[/quote]

Pod uwagę brane były pizzerie które dowoziły pizze polecam najpierw zobaczyć pierwszą część materiału

karmenka
karmenka

Rozbawiło mnie to że akurat te dwie pizzerie zostały wziete pod uwagę.Zadna z nich nie dorównuje pizzy włoskiej,cóż z tego ze maja piec opalany drzewem jak ciasto kluch.Szanowna redeakcjo jest jeszcze u nas pizza w restauracji Juliusz Cezar-proponuję tam zapytac własciciela-rodowity Włoch a i pizza jest najlepsza.Po jej zjedzeniu człowiek nie czuje się napchany jak worek tylko lekki a że cena nie na olkuskie kieszenie….
ps.dodam tylko że właściciel pizzeri Presto często bywa i kosumuje u konkurencji posiłki.Pozostawiam bez komentarza…

Pablo
Pablo

[quote name=”endzin”]a gdzie pizza FAN ?? nie ma lepszej w Olkuszu. 8)[/quote]
Chyba nie ma lepiej spalonej w Olkuszu niż FAN;) Nigdy więcej FAN’a !!! Jak na razie LEONE górą!!!

endzin
endzin

a gdzie pizza FAN ?? nie ma lepszej w Olkuszu. 8)

kebabowa dziewczynka
kebabowa dziewczynka

niech teraz zrobia konkurs na najlepszego kebaba w miescie:P

Radek
Radek

Król jest tylko jeden LEONE ! Pozostałe pizzerie są dobre ale niczym szczególnym się nie wyróżniają . Presto jest nową pizzerią . Robią dobrą pizze ale zdarzy im się pizze przypalić- tak poza tym jest OK. Natomiast co do da grasso. Menu śmiechu warte ( co z tego że jest kilkadziesiąt pozycji , jak większość z nich to sos i ser, lub sos cebula – no panowie litości) . Mało tego jest najdroższą pizzerią bo patrząc na ilość składników ( sos i ser) płacimy tyle samo co u konkurencji , aha i na dobicie klienta płacimy za dowóz dodatkowe 3… Czytaj więcej »

Anim.
Anim.

😛