Kilku mężczyzn wtargnęło przez balkon do mieszkania na Pakusce, w którym pobiło znajdującego się w nim mężczyznę, a następnie wyrzuciło go z tego balkonu na podwórko. Poszkodowany ma złamany kręgosłup i sparaliżowane nogi. Udzielającym mu pomocy medykom mężczyzna powiedział, że potrącił go samochód. Wersja ta nie miała nic wspólnego z prawdą, a policjanci ustalili już dwójkę napastników.

 

Do zajścia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Około pierwszej w nocy pracownik pogotowia powiadomił olkuską policję,  że udzielana jest pomoc medyczna nietrzeźwemu mężczyźnie z poważnymi obrażeniami ciała – złamanie kręgosłupa oraz paraliż kończyn dolnych. Jak się okazało, poszkodowany miał 3 promile alkoholu w organizmie. – Mężczyzna ten twierdził, iż został potrącony przez samochód. W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci ustalili zupełnie inny przebieg wydarzeń. W Olkuszu, przy ul. Legionów Polskich do mieszkania należącego do znajomej 41-letniego pokrzywdzonego wtargnęła przez balkon grupa kilku mężczyzn. Mężczyźni ci pobili go, a następnie wyrzucili  przez balkon z parteru budynku – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy olkuskiej Komendy Powiatowej Policji.

Policjantom udało się namierzyć dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani są o udział w tym zajściu. – Jeden z mężczyzn, 30-letni mieszkaniec Gorenic, został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Drugi to 35-latek, bez stałego miejsca zameldowania. Obecnie trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania – dodaje nadkom. Fryben. Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Śledztwo  prowadzi Prokuratura Rejonowa w Olkuszu. Za bójkę lub pobicie, którego konsekwencją jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

14
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
14 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
asiulekIrek515powerrengersIrekDDDOOOSSSCCC Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jhgf
Jhgf

Z każdym rokiem z Olkusza robią się coraz bardziej Slumsy….

Jhgf
Jhgf

Pijaństwo, narkomania, zepsucie, brak wychowania i rosnąca przestępczość – coraz gorzej z tym miastem…

ukulele
ukulele

[quote name=”Jhgf”]Pijaństwo, narkomania, zepsucie, brak wychowania i rosnąca przestępczość – coraz gorzej z tym miastem…[/quote]
… i jeszcze msza święta 😉

felik100
felik100

nie chce robią jeszcze więcji sklepów 24 na dobą

AWERS
AWERS

Aż ciarki przechodzą jak człowiek czyta takie rzeczy….

Jswjsw
Jswjsw

6-8 lat za sparaliżowanie faceta do końca życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST PARANOJA!!!!

mahmed
mahmed

takim to powinni dożywocie dac

DDDOOOSSSCCC
DDDOOOSSSCCC

Takich zwyrodnialcow to sie powinno ciagnąć na postronkach a on idzie miedzy policjantami. Panie Duda dla takiego to guma i ciasne drzwi. Dosyć pobłażania.

Irek
Irek

Patrole policji przydałyby się na ul. Ściegiennego.Zwłaszcza w okolicach bloku nr 1 gdzie do jednego z mieszkańców z ostatniej klatki prawie codziennie przychodzą grupki okolicznej młodzieży i innej żulerii i ciągle drą mordy po oknami,piją alkohol i często po ich wizytach można znaleść woreczki strunowe w okolicach bloku.Może liczba sukcesów olkuskiej policji powiększyłaby się o kolejne sukcesy w walce z osobami rozprowadzającymi lub używającymi środków odurzających.

Irek
Irek

Przepraszam za błędy w poprzednim komentarzu.Nie zauważyłem włączonej autokorekty.

powerrengers
powerrengers

dobre chłopaki

Irek515
Irek515

Korytarz w bloku nr 1 na ul. Ściegiennego po nocnej imprezie niżej wymienionego w komentarzu lokatora ze swoim kolegą.

comment image/

comment image/

comment image/

comment image/

ukulele
ukulele

[quote name=”DDDOOOSSSCCC”]Takich zwyrodnialcow to sie powinno ciagnąć na postronkach a on idzie miedzy policjantami. Panie Duda dla takiego to guma i ciasne drzwi. Dosyć pobłażania.[/quote]
i kto to möwi ha ha ha zwyrodnialec zapewne!

asiulek
asiulek

Teraz ten pobity nie żyje-ciekawe ile dostana sprawcy tego zajścia.mam tylko nadzieję że zarzuty zostały zmienione i odpowiedzą za to co zrobili.