Kilku mężczyzn wtargnęło przez balkon do mieszkania na Pakusce, w którym pobiło znajdującego się w nim mężczyznę, a następnie wyrzuciło go z tego balkonu na podwórko. Poszkodowany ma złamany kręgosłup i sparaliżowane nogi. Udzielającym mu pomocy medykom mężczyzna powiedział, że potrącił go samochód. Wersja ta nie miała nic wspólnego z prawdą, a policjanci ustalili już dwójkę napastników.

 

Do zajścia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Około pierwszej w nocy pracownik pogotowia powiadomił olkuską policję,  że udzielana jest pomoc medyczna nietrzeźwemu mężczyźnie z poważnymi obrażeniami ciała – złamanie kręgosłupa oraz paraliż kończyn dolnych. Jak się okazało, poszkodowany miał 3 promile alkoholu w organizmie. – Mężczyzna ten twierdził, iż został potrącony przez samochód. W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci ustalili zupełnie inny przebieg wydarzeń. W Olkuszu, przy ul. Legionów Polskich do mieszkania należącego do znajomej 41-letniego pokrzywdzonego wtargnęła przez balkon grupa kilku mężczyzn. Mężczyźni ci pobili go, a następnie wyrzucili  przez balkon z parteru budynku – informuje nadkom. Agnieszka Fryben, oficer prasowy olkuskiej Komendy Powiatowej Policji.

Policjantom udało się namierzyć dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani są o udział w tym zajściu. – Jeden z mężczyzn, 30-letni mieszkaniec Gorenic, został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Drugi to 35-latek, bez stałego miejsca zameldowania. Obecnie trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania – dodaje nadkom. Fryben. Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Śledztwo  prowadzi Prokuratura Rejonowa w Olkuszu. Za bójkę lub pobicie, którego konsekwencją jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
asiulek
asiulek
10 lat temu

Teraz ten pobity nie żyje-ciekawe ile dostana sprawcy tego zajścia.mam tylko nadzieję że zarzuty zostały zmienione i odpowiedzą za to co zrobili.

ukulele
ukulele
10 lat temu

[quote name=”DDDOOOSSSCCC”]Takich zwyrodnialcow to sie powinno ciagnąć na postronkach a on idzie miedzy policjantami. Panie Duda dla takiego to guma i ciasne drzwi. Dosyć pobłażania.[/quote]
i kto to möwi ha ha ha zwyrodnialec zapewne!

Irek515
Irek515
11 lat temu
powerrengers
powerrengers
11 lat temu

dobre chłopaki

Irek
Irek
11 lat temu

Przepraszam za błędy w poprzednim komentarzu.Nie zauważyłem włączonej autokorekty.

Irek
Irek
11 lat temu

Patrole policji przydałyby się na ul. Ściegiennego.Zwłaszcza w okolicach bloku nr 1 gdzie do jednego z mieszkańców z ostatniej klatki prawie codziennie przychodzą grupki okolicznej młodzieży i innej żulerii i ciągle drą mordy po oknami,piją alkohol i często po ich wizytach można znaleść woreczki strunowe w okolicach bloku.Może liczba sukcesów olkuskiej policji powiększyłaby się o kolejne sukcesy w walce z osobami rozprowadzającymi lub używającymi środków odurzających.

DDDOOOSSSCCC
DDDOOOSSSCCC
11 lat temu

Takich zwyrodnialcow to sie powinno ciagnąć na postronkach a on idzie miedzy policjantami. Panie Duda dla takiego to guma i ciasne drzwi. Dosyć pobłażania.

mahmed
mahmed
11 lat temu

takim to powinni dożywocie dac

Jswjsw
Jswjsw
11 lat temu

6-8 lat za sparaliżowanie faceta do końca życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO JEST PARANOJA!!!!

AWERS
AWERS
11 lat temu

Aż ciarki przechodzą jak człowiek czyta takie rzeczy….

felik100
felik100
11 lat temu

nie chce robią jeszcze więcji sklepów 24 na dobą

ukulele
ukulele
11 lat temu

[quote name=”Jhgf”]Pijaństwo, narkomania, zepsucie, brak wychowania i rosnąca przestępczość – coraz gorzej z tym miastem…[/quote]
… i jeszcze msza święta 😉

Jhgf
Jhgf
11 lat temu

Pijaństwo, narkomania, zepsucie, brak wychowania i rosnąca przestępczość – coraz gorzej z tym miastem…

Jhgf
Jhgf
11 lat temu

Z każdym rokiem z Olkusza robią się coraz bardziej Slumsy….