paragraf-blacha

Do ciężarówki po… klej
14 sierpnia. Za zniszczenie oraz kradzież odpowie 18-letni mieszkaniec Bukowna, który włamał się do ciężarowego volvo zaparkowanego przy ulicy Górniczej w tym mieście. Sprawca wybił dwie szyby, uszkodził lusterko i ukradł z kabiny specjalistyczny klej. Właściciel wycenił straty na 2-3 tys. złotych. Policjanci szybko zatrzymali złodzieja, który trafił do aresztu olkuskiej komendy.

Wpadli rozbójnicy
17 sierpnia. Olkuscy mundurowi zatrzymali czwórkę olkuszan podejrzanych o rozbój w Woli Jachowej. W przestępczym kwartecie, pierwsze skrzypce grały trzy panie. Wraz z towarzyszącym im mężczyzną zostały przetransportowane do Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Najechał na tył
18 sierpnia. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu drogi krajowej z trasą dojazdową do miejscowości Kolonia w gminie Bolesław. Kierujący oplem najechał na tył mercedesa mieszkańca Tychów. W wyniku wypadku, obrażeń głowy doznała pasażerka mercedesa. Trafiła do olkuskiego szpitala.

Seat z fiatem
18 sierpnia. Pasażerka została rana w wypadku do jakiego doszło w Lgocie Wolbromskiej. Seat mieszkańca Gołaczew zderzył się tak z fiatem seicento kierowanym przez mężczyznę z Golczowic. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Z zakazem i na rauszu
20 sierpnia. Podwójne kłopoty będzie miał 58-letni mieszkaniec Zabagnia, który jechał na rowerze pod wpływem alkoholu. Zatrzymany przez policję wydmuchał w alkotest 0,6 promila alkoholu. Na tym nie koniec. Mężczyzna odpowie też za popełnienie kolejnego przestępstwa, gdyż kierował rowerem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Sprawa wkrótce trafi do sądu. Sądowy zakaz złamał również 44-letni wolbromianin, zatrzymany na ul. Kościuszki w tym mieście. Mężczyzna wsiadł za kierownicę daewoo pomimo orzeczonego przez wymiar sprawiedliwości zakazu.

Wpadła z narkotykami
23 sierpnia. Do aresztu olkuskiej komendy trafiła 22-letnia mieszkanka Wolbromia, w której mieszkaniu przy ulicy Łokietka policjanci znaleźli cztery woreczki z amfetaminą o łącznej wadze 10 gramów. Kobieta odpowie za popełnienie przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kasia jhjhjhj
kasia jhjhjhj
12 lat temu

masakra