konopie klucze1

20 kwietnia br. w Kluczach, miejscowy patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej samochód, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Rutynowa kontrola przyniosła nieoczewikane rezultaty. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków.

Dodatkowo jednemu z nich policjanci postawili zarzuty uprawy konopi indyjskich oraz kierowania samochodem pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. W trakcie przeszukania osobistego u mieszkańców Jaroszowca i Sąspowa, funkcjonariusze znaleźli marihuanę, a w samochodzie dwie przenośne wagi elektryczne.

Ponadto dokonano przeszukania mieszkań obu zatrzymanych. W domu w Sąspowie, a więc u 26-letniego kierowcy, policja odkryła uprawę konopi indyjskich. Oprócz 84 sadzonek tej nielegalnej rośliny mundurowi zabezpieczyli również 50,48g suszu marihuany oraz różne akcesoria służące do uprawy konopi i palenia zakazanych substancji.

konopie klucze2

konopie klucze3

Fot. KPP Olkusz

 

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
qqqNiutonmoże być StasiekPXTpavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
qqq
qqq

Do Q. Nie wypisuj bzdur. Jak coś piszesz, a nie jestes pewien, to sprawdz. Czym innym są konopie włókniste (np. występują w pokarmie dla ptaków) a czym innym te, z których robi sie marihuanę.

Niuton
Niuton

Trzeba na ciskać na Piaśnika żeby zrobił Plac Dworcowy.

pavv
pavv

Jak zalegalizują to dowalą VAT, akcyzę, podatek od podatku, popiwek, podatek obrotowy itp. itd. i skręty zamiast kosztować kilka zł będą kosztowały kilkadziesiąt zł.

może być Stasiek
może być Stasiek

Zalegalizowali by konopie, byłby spokój….

PXT
PXT

[quote name=”Batman”]patrząc na zdjęcia, to „uprawą” bym tego nie nazwał. Ale zawsze – szacun dla POLICJI – mniej o jedną mendę sprzedającą narkotyki małotalom![/quote]
Hmmm… szacun dla policji, bardzo pochopne stwierdzenie. W artykule nie pisze nic o handlu, kupowałeś od tych mend? Skąd to wiesz? Z dedukcji, bo mieli wagi? Mnie kiedyś oskarżyli o pijaństwo za kierownicą. bo miałem… rower.

pavv
pavv

Gdyby Bóg chciał to by maruhaina nieistniała. Bóg tego nie uczynił więc maruhaina jest rośliną jak każda inna. Ponadto w wielu krajach jest legalna i dozwolona gdyż ma zdrowotne działanie i jest mniej szkodliwa od papierochów.

Q
Q

Rzeczywiście marna to uprawa, wygląda jak ogródek na własne potrzeby a nie na handel. Mój dziadek (ornitolog amator) kiedyś karmił ptaszki (kanarki, szczygiełki, makolągwy…) też nasionkami konopi, występującymi w mieszankach karmy, babcia czyściła te klatki z odchodów i na podwórku tam gdzie je czyściła rosło sporo takich roślinek, ale to było w latach 70 kiedy było jeszcze w miarę normalnie, dziś pewnie by im postawiono zarzuty, a może i zastrzelono „przypadkowo” podczas przesłuchania na komendzie podczas usiłowania odebrania broni funkcjonariuszowi.

Batman
Batman

patrząc na zdjęcia, to „uprawą” bym tego nie nazwał. Ale zawsze – szacun dla POLICJI – mniej o jedną mendę sprzedającą narkotyki małotalom!