policja

Olkuscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w Dąbrowie Górniczej ukradł paliwo ze stacji benzynowej.

 

Dzisiaj po południu dyżurny policji w Olkuszu otrzymał informację od policjantów z Dąbrowy Górniczej, że w kierunku miasta jedzie Land Rover, którego kierowca ukradł chwilę wcześniej paliwo z tamtejszej stacji benzynowej.

Natychmiast zadysponowano dwa patrole policji, które miały zatrzymać mężczyznę. Jeden z nich został skierowany na drogę krajową nr 94, którą poruszał się ten samochód, natomiast drugi tworzył blokadę w Olkuszu na skrzyżowaniu krajówki z ulicą Mickiewicza. Policjanci zatrzymali kierującego tym pojazdem 27-letniego mieszkańca województwa śląskiego.

Mężczyzna odpowie za przestępstwo kradzieży, ponieważ ukradł 184 litry paliwa na kwotę ponad 900 złotych. Podczas sprawdzenia pojazdu okazało się, że z tyłu samochód nie ma tablic rejestracyjnych, natomiast tablica z przodu jest najprawdopodobniej kradziona. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadziła Policja w Dąbrowie Górniczej.

Tekst: KPP Olkusz

8
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
8 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
stinekPXTMłodyokazja czyni złodziehehe Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3435831,policjant-potracil-dwie-osoby-ktore-zmarly-prokuratura-winni-sa-piesi,id,t.html?cookie=1

Był trzeźwy, bo tak jak wcześniej wspominałem dmuchanie zrealizowali w poniedziałki. Albo ciąży tam jakaś klątwa- dwa przypadki w nieodległym terminie i oba z odesłaniem ofiar do Bozi?

stinek
stinek

Dobrze, że znowu blokady przy pomocy prywatnych samochodów nie zrobili.

PXT
PXT

Ten sukces można by zawdzięczać policjantom z Dąbrowy, że szybko zareagowali i zorganizowali logistycznie akcję. Szczęście też, że olkuscy akurat nie mieli w tym czasie jakiegoś piwnego smakosza albo rowerzysty do zakuwania, bo gdyby mieli to pewnie złodziej paliwa by „dał nogę” przed samym nosem.

Młody
Młody

Kto ponosi koszty takiej akcji policji, zresztą gdyby podzielić koszty utrzymania policji przez ilość skutecznych interwencji to koszt każdej byłby niewyobrażalnie wysoki …

okazja czyni złodzie
okazja czyni złodzie

a czemu stacje paliw nie zamontuja sobie bramek przy dystrybutorach? Stać ich na to.zapłacisz, wyjeżdżasz. A poza tym wszystkie stacje paliw powinny byc samoobsługowe.

hehe
hehe

Land Rovera ma i nie stać go na paliwo? 😆

maryla1
maryla1

[quote name=”@_adik”]Kolejna udana akcja naszych policjantów !! BRAWO !! GRATULACJĘ. Ciekawe czy Komendant docenia takie starania swoich podwładnych …[/quote]
To jest ich praca i tak to oni zawsze powinni działać.

@_adik
@_adik

Kolejna udana akcja naszych policjantów !! BRAWO !! GRATULACJĘ. Ciekawe czy Komendant docenia takie starania swoich podwładnych …