policja

Olkuscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w Dąbrowie Górniczej ukradł paliwo ze stacji benzynowej.

 

Dzisiaj po południu dyżurny policji w Olkuszu otrzymał informację od policjantów z Dąbrowy Górniczej, że w kierunku miasta jedzie Land Rover, którego kierowca ukradł chwilę wcześniej paliwo z tamtejszej stacji benzynowej.

Natychmiast zadysponowano dwa patrole policji, które miały zatrzymać mężczyznę. Jeden z nich został skierowany na drogę krajową nr 94, którą poruszał się ten samochód, natomiast drugi tworzył blokadę w Olkuszu na skrzyżowaniu krajówki z ulicą Mickiewicza. Policjanci zatrzymali kierującego tym pojazdem 27-letniego mieszkańca województwa śląskiego.

Mężczyzna odpowie za przestępstwo kradzieży, ponieważ ukradł 184 litry paliwa na kwotę ponad 900 złotych. Podczas sprawdzenia pojazdu okazało się, że z tyłu samochód nie ma tablic rejestracyjnych, natomiast tablica z przodu jest najprawdopodobniej kradziona. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadziła Policja w Dąbrowie Górniczej.

Tekst: KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
PXT
PXT
9 lat temu

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3435831,policjant-potracil-dwie-osoby-ktore-zmarly-prokuratura-winni-sa-piesi,id,t.html?cookie=1

Był trzeźwy, bo tak jak wcześniej wspominałem dmuchanie zrealizowali w poniedziałki. Albo ciąży tam jakaś klątwa- dwa przypadki w nieodległym terminie i oba z odesłaniem ofiar do Bozi?

stinek
stinek
9 lat temu

Dobrze, że znowu blokady przy pomocy prywatnych samochodów nie zrobili.

PXT
PXT
9 lat temu

Ten sukces można by zawdzięczać policjantom z Dąbrowy, że szybko zareagowali i zorganizowali logistycznie akcję. Szczęście też, że olkuscy akurat nie mieli w tym czasie jakiegoś piwnego smakosza albo rowerzysty do zakuwania, bo gdyby mieli to pewnie złodziej paliwa by „dał nogę” przed samym nosem.

Młody
Młody
9 lat temu

Kto ponosi koszty takiej akcji policji, zresztą gdyby podzielić koszty utrzymania policji przez ilość skutecznych interwencji to koszt każdej byłby niewyobrażalnie wysoki …

okazja czyni złodzie
okazja czyni złodzie
9 lat temu

a czemu stacje paliw nie zamontuja sobie bramek przy dystrybutorach? Stać ich na to.zapłacisz, wyjeżdżasz. A poza tym wszystkie stacje paliw powinny byc samoobsługowe.

hehe
hehe
9 lat temu

Land Rovera ma i nie stać go na paliwo? 😆

maryla1
maryla1
9 lat temu

[quote name=”@_adik”]Kolejna udana akcja naszych policjantów !! BRAWO !! GRATULACJĘ. Ciekawe czy Komendant docenia takie starania swoich podwładnych …[/quote]
To jest ich praca i tak to oni zawsze powinni działać.

@_adik
@_adik
9 lat temu

Kolejna udana akcja naszych policjantów !! BRAWO !! GRATULACJĘ. Ciekawe czy Komendant docenia takie starania swoich podwładnych …