Olkusz

Policjanci Wydziału Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie podczas działań, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu organizowanego na terenie Olkusza,  zatrzymali poszukiwaną do zaległej odsiadki.

Do zatrzymania kobiety doszło 19 listopada br. podczas kontroli jednego z wytypowanych w Olkuszu punktu, gdzie miały znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. W lokalu niezarejestrowane maszyny miały służyć do urządzania gier hazardowych. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Na miejscu zastali dwie osoby.  Jedną  z nich był  pracownik lokalu, drugą kobieta, która przy jednym ze stanowisk  grała w grę hazardową.

Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Olkuszu do odbycia kary pozbawienia wolności na 14 dni. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy niej amfetaminę oraz marihuanę. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy, gdzie usłyszała zarzut posiadania narkotyków.  21 listopada br. 37-latkę przewieziono  do zakładu karnego w celu  odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.

KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze