paragraf-blacha

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego z 17 lutego 2014 roku. Około godz. 16.00 na ulicy Sławkowskiej w Olkuszu (na wysokości posesji nr 9) rowerzystka została uderzona przez wyjeżdżającą z parkingu  brązową octavię. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadzącym dochodzenie, nr tel. 32 6478234 lub 997.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Takie rządy tuska
Takie rządy tuska
10 lat temu

Olkuska policja jest (moderacja) i naiwna, że daje się nabierać na kłamsta i oszczerstwa osób z marginesu społecznego.

PXT
PXT
10 lat temu

[quote name=”Rządy PO”]Nie warto współpracować z policją![/quote]
Zgadzam się z Tobą .W obecnym stanie postępowania funkcjonariuszy, pomaganie odczuwam bardziej jako coś konfidenckiego niż spełnienie obowiązku obywatelskiego. Tak szczerze mówiąc to bardziej obawiam się funkcjonariuszy niż nawet rasowego bandziora, bo z tym drugim łatwiej się dogadać. Doświadczyłem tego na własnej skórze, kiedy napotkana grupa podchmielonych zadziornych młokosów na osiedlu usiłowała mnie zaczepić wystarczył mi tylko jeden niewielki argument aby nie traktowali mnie jako potencjalnej ofiary a nawet obrócili swoje nastawienie wobec mnie nazywając mnie „pieszczotliwie” ziomalem. Najbardziej niebezpieczny jest funkcjonariusz „myśliwy” polujący na wyniki. Uważam że korzystanie z numeru 997 jest dla mnie zupełnie zbyteczne. Gdybym był zaś świadkiem wypadku Boże nie daj, to będę dzwonił do straży pożarnej- tam pracują chłopaki godni zaufania i zawsze ich będę szanował.

Rządy PO
Rządy PO
10 lat temu

Nie warto współpracować z policją!

PXT
PXT
10 lat temu

Rowerzystka zbiegła z miejsca zdarzenia? Za późno już na badanie alkoholu, bo do tej pory zapewne wytrzeźwiała i będzie jej trudno udowodnić czy była po spożyciu. Jak zwiała to przynajmniej dziewucha uniknęła poniewierki.