Olkuska Policja  poszukuje świadków wybicia szyb w wiatach przystankowych w Olkuszu: przy drodze krajowej nr 94 (rejon ulicy Spółdzielczej), przy al. 1000-lecia (rejon skrzyżowania z DK-94) oraz w Witeradowie. Do uszkodzeń tych doszło na przełomie września/października br. Prosimy o kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu (997) lub bezpośrednio do prowadzącego postępowanie pod nr telefonu 32 6478268.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbigniew
Zbigniew
11 lat temu

Niszczenie przystanków autobusowych to tylko część aktów wandalizmu w mieście. Świeżo odnowiona elewacja szkoły na Oś. Młodych obmalowana przez żuli bohomazami, ściany boczne bloków na ulicy Konopnickiej to samo plus obsceniczne rysunki (vide blok nr 13), nikt nic nie widział nikt nie słyszał. A styl tej twórczości wskazuje na jednego wykonawcę. Jak się nie daje zapobiec wandalom to trzeba przystanki naprawiać i ściany malować od nowa na koszt podatników.

Obywatel
Obywatel
11 lat temu

Oczywiście. Przystanki znowu zniszczone. Dla czego ? ” Bo nie moje” , ” Bo wspólne, czyli niczyje” Typowo Polskie myślenie i typowo polskie zachowanie. Rozp……ć. Jestem za tym, że dopóki to społeczeństwo nie dorośnie i nie zacznie wskazywać Policji tych chacharów ( zapewne dobrze pijanych), którzy zdewastowali przystanki nie powinno się ani ich naprawiać , a najlepiej zdemontować je, a obywatele nich czekają na busy i autobusy w deszczu i śniegu. Wtedy może pomyślą, że przystanek to też ich sprawa. W tym kraju chyba wszystko powinno być monitorowane, albo pilnowane przez strażnika z pistoletem. Na pewno problem bezrobocia by zniknął taka jest bowiem skala polskiego wandalizmu.