potracenie pasy

W piątek 9. września w Olkuszu i w Chechle potrąconych zostało dwóch pieszych. Obie poszkodowane kobiety trafiły do szpitala. Dwa dni wcześniej w Krążku zderzyły się trzy samochody.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 17 na przejściu dla pieszych na ul. Górniczej w Olkuszu. Kierująca oplem astrą nie zachowała należytej ostrożności i potrąciła 57-letnią mieszkankę Sułoszowej przechodzącą przez pasy. Kobieta siedząca za kierownicą astry była trzeźwa. Poszkodowana w wyniku odniesionych obrażeń została przewieziona karetką do olkuskiej lecznicy.

Hospitalizacji wymagała również 82-letnia mieszkanka Chechła, którą około godz. 19 w tej miejscowości na ul. Hutniczej potrącił 62-letni kierowca z Dąbrowy Górniczej. Kierowca nissana primery uderzył podczas manewru cofania przechodzącą przez jezdnię kobietę. Obecnie trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności obu zdarzeń drogowych.

Wracamy również do wydarzeń ze środy 7 września, kiedy to w Krążku zderzyły się trzy samochody. 34-letni kierowca forda focusa najechał na tył skody octavii, która po odbiciu się od forda uderzyła w jadącego z naprzeciwka volkswagena golfa. Kierujący golfem 37-letni mieszkaniec Krzykawki po zderzeniu wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Do Nowego Szpitala w Olkuszu zostały przewiezione dwie osoby. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

krazek1

krazek2

Fot. pixabay.com oraz KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
iTi
iTi
7 lat temu

Trochę szpachli i lakieru i za mies będzie na oto-moto jako bezwypadkowy.