policja

W piątkowe popołudnie na stacji benzynowej przy drodze wojewódzkiej nr 791, przy wylocie z Olkusza na Chrzanów, dwóch mężczyzn w kominiarkach włamało się do automatu wrzutowego na monety. Dzięki błyskawicznej reakcji pracownika obiektu oraz klienta, jednego z nich udało się zatrzymać.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. Na terenie stacji pojawiło się dwóch mężczyzn w kominiarkach na głowach. Za swój cel nie obrali jednak sklepu, tylko skrzynkę na monety przy odkurzaczu. Kasetkę udało im się wyciągnąć, ale ostatecznie plan kradzieży nie powiódł się. Pieniądze zostały odzyskane.

Interwencja pracownika stacji oraz jej klienta doprowadziły do ujęcia jednego z mężczyzn i przekazania go wezwanym funkcjonariuszom policji. Drugiemu z nich udało się uciec z miejsca przestępstwa. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. – Zatrzymany 37-letni mieszkaniec Kalisza usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do winy. Sprawa ma charakter rozwojowy, choć akurat w tym przypadku z całą pewnością nie można mówić o napadzie na stację benzynową, a taka właśnie wieść rozniosła się po mieście. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym włamaniem – przyznaje st. asp. Katarzyna Matras, oficer prasowy KPP w Olkuszu.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kasza.ocalona
kasza.ocalona
4 lat temu

[quote name=”…”][quote name=”kasza.ocalona”]
Mam pisać dalej czy już wiadomo,że chodzi o Pana Henryka,muzyka[/quote]
Nie znam człowieka. :-?[/quote]
Henryk Kwinto (ur. 1885) – fikcyjna postać z filmów kryminalnych Juliusza Machulskiego: Vabank (1981) oraz jego sequelu Vabank II, czyli riposta (1984). W rolę wcielił się Jan Machulski, ojciec reżysera.

Henryk Kwinto jest kasiarzem i muzykiem, który po sześcioletnim pobycie w więzieniu wychodzi w październiku 1934 na wolność. Chce żyć w zgodzie z prawem, ale po śmierci swojego przyjaciela Tadeusza Rychlińskiego (w tej roli Tadeusz Proć), zamordowanego na zlecenia właściciela banku Gustawa Kramera (granego przez Leonarda Pietraszaka),
Wikipedia
A teraz?

...
...
4 lat temu

[quote name=”kasza.ocalona”]
Mam pisać dalej czy już wiadomo,że chodzi o Pana Henryka,muzyka[/quote]
Nie znam człowieka. 😕

kasza.ocalona
kasza.ocalona
4 lat temu

[quote name=”…”][quote name=”kasza.ocalona”]Do Kwinty im daaaleko 😆
Kruca bomba[/quote]
Dlaczego ich porównujesz do właściciela naszego olkuskiego zakładu pogrzebowego? Przecież to szacowny obywatel i porządne chłopisko, nigdy się do żadnych kasetek nie dobierał.[/quote]
Mianownik- Kto,co ? KWINTO
Dop.Kogo ,czego? Kwinty
Mam pisać dalej czy już wiadomo,że chodzi o Pana Henryka,muzyka

...
...
4 lat temu

[quote name=”kasza.ocalona”]Do Kwinty im daaaleko 😆
Kruca bomba[/quote]
Dlaczego ich porównujesz do właściciela naszego olkuskiego zakładu pogrzebowego? Przecież to szacowny obywatel i porządne chłopisko, nigdy się do żadnych kasetek nie dobierał.

kasza.ocalona
kasza.ocalona
4 lat temu

Do Kwinty im daaaleko 😆
Kruca bomba