Olkusz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Krakowie ujawnili i zabezpieczyli 4 automaty do gier hazardowych, które znajdowały się w jednym z olkuskich lokali.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu podejrzewali, że  w jednym z lokali dochodzi do procederu urządzania nielegalnych gier hazardowych. 31 maja br.  policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Krakowie, weszli do tego lokalu i dokonali tam sprawdzenia. W pomieszczeniu  natrafili na cztery nielegalne automaty do gier hazardowych. Urządzenia te zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie dla potrzeb postępowania karno-skarbowego, jakie będzie toczyło się w tej sprawie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za urządzanie gier na automatach grożą kary w wysokości 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny. Takiej karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe  jak i posiadacz lokalu, w którym taki proceder się odbywa.

Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mike
mike
2 lat temu

Gdzie te automaty? Ja widzę cztery komputery. Jest monitor, klawiatura i komp zapewne pod spodem biurka więc gdzie te automaty?