1

Wiosna to czas, kiedy odbywają się wszelkiego rodzaju konkursy tematyczne i tak 22 marca odbył się w Przedszkolu nr 4 Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny z tegorocznym tematem „Krajobrazy Polski”, w którym wzięły udział Zuzia Kyzioł i Zosia Rejment z grupy „Wesołe Koziołki” (Przedszkole nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego).

Następnie 24 kwietnia w Przedszkolu nr 10 miał miejsce Miejsko – Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej, w którym uczestniczyła uzdolniona artystycznie Zuzia Kyzioł (ubiegłoroczna zwyciężczyni). Mimo że w tym roku laurów dla przedszkola zabrakło, tym niemniej dzieci obdarzone talentami miały możliwość ich zaprezentowania i zdobycia szlifów w rywalizacji pod okiem profesjonalistów poza murami własnego przedszkola.

2

Natomiast 13 maja odbyła się w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej (przy współudziale Centrum Helen Doron) VI Olimpiada Przedszkolaka z Języka Angielskiego – i tu już Przedszkole nr 3 sięgnęło po pierwsze miejsce: zwyciężyła Kamilka Pastuszak z grupy „Dzielne Zuchy”! Radości i gratulacjom nie było końca – to było niezwykle budujące doświadczenie dla Kamilki.

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

3

4

5

6

7

8

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze