seniorzy_2
Lata na emeryturze wcale nie muszą być szare i smutne. Jeśli tylko zdrowie dopisuje, można je spędzać całkiem przyjemnie. W środę po południu, seniorzy z osiedla Pomorzany zebrali się w Szkole Podstawowej nr 6 na spotkaniu zorganizowanym przez zarząd osiedla, któremu przewodniczy Barbara Łaskawic. Wśród zaproszonych gości byli radni miasta i gminy Olkusz: Lucyna Kulawik i Janusz Dudkiewicz oraz proboszcz parafii św. Barbary – ks. Stanisław Parkita.

Na początek Barbara Łaskawiec złożyła seniorom – wciąż młodym duchem – serdeczne życzenia zdrowia, dobrej kondycji i pomyślności, szczęścia w gronie najbliższych osenorzyraz jeszcze wielu udanych zabaw i pięknych chwil jesieni życia. Następnie zgromadzeni obejrzeli jasełka w wykonaniu uczniów ze SP nr 6, przygotowane pod przewodnictwem pań: Ewy Matusiak, Anny Górki i Renata Guzik. Nie lada niespodziankę przygotowały dla seniorów przedszkolaki, które wręczyły każdemu piękne, własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.

Po wspólnym kolędowaniu był czas na rozmowy, żarty i wzruszające wspomnienia. Przy kawie i ciastach, wspólnym opowiadaniom i dowcipom nie było końca. Świąteczny nastrój wzbogacił występ lokalnego zespołu „Pomorzany”.

Szczególne podziękowania należą się dla zarządu osiedla Pomorzany, który zorganizował spotkanie oraz dyrekcji szkoły podstawowej za udostępnienie sali na ten wyjątkowy wieczór.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
hurra
hurra
11 lat temu

„…kiewicz oraz proboszcz parafii św. Barbary – ks. Stanisław Partita.”
Coraz bardziej rozrywkowy się „Przegląd” robi. Starszy pan Lisowski pisze, choć nie ma pojęcia o czym, a inna koleżanka robi „Partitę na instrument drewniany” z proboszcza o zgoła innym nazwisku.