Już po raz drugi, w piątek 8 lutego, w Dworku przy Lesie w Zimnodole odbędzie się Bal Charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Imprezę organizuje Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu.

Ubiegłoroczny bal cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Goście połączyli przyjemne z pożytecznym – w atmosferze wspaniałej, karnawałowej zabawy wspomogli najmłodszych potrzebujących, licytując dzieła sztuki, podarowane na ten cel przez olkuskich artystów. Atrakcją była nauka salsy prowadzona przez rodowitego Wenezuelczyka oraz karykatury, które w trakcie imprezy rysował Jacek Majcherkiewicz.

 

Goście okazali się hojni. Całkowity dochód z balu wyniósł prawie 9 tys. złotych. – Zebrane środki zasilą konto powstającego Centrum Rehabilitacji i Terapii Dzieci Niepełnosprawnych. Każdy sposób pozwalający realizować to przedsięwzięcie jest na wagę złota. Ubiegłoroczny bal okazał się udaną inicjatywą. Wiemy, że spora część osób, która bawiła się z nami, nie zawiedzie i tym razem. Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i chcą pomóc niepełnosprawnym dzieciom –  zaprasza wiceprezes „Res Sacra Miser” Mateusz Wysocki.
Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę i wykwintne menu. Muzyczną oprawę imprezy zapewni, podobnie jak rok temu, zespół „Takton Band”.

Zaproszenia w cenie 400 złotych od pary są dostępne w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 12 w Olkuszu.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o