olkusz marihuana1

Wakacje sprzyjają patologicznym zachowaniom. Do takiego wniosku można dojść po kolejnym na przestrzeni kilku dni zatrzymaniu osób posiadających środki odurzające, a konkretnie marihuanę. Tym razem z narkotykami wpadły dwie osoby, mężczyzna i młoda kobieta.

Do zatrzymania doszło na ul. Kruszcowej w Olkuszu. Policjanci patrolujący ulice miasta zauważyli parę stojącą w pobliżu zaparkowanego samochodu. Widząc zbliżających się funkcjonariuszy, mężczyzna odrzucił w zarośla reklamówkę, a kobieta nieduży pakunek. Niebawem okazało się, że w obu przypadkach chodzi o susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził przypuszczenia – to była marihuana.

27-letni mieszkaniec Olkusza posiadał 33,75 gram tej substancji. Zabezpieczony przez policjantów pakunek należący do 19-latki zawierał natomiast 0,75 grama narkotyku. Oboje usłyszeli już zarzut z artykułu 62 ustęp 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, tj. posiadania środków odurzających.

Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo, którego dopuścili się młodzi ludzie, jest zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do trzech lat.

Fot. KPP Olkusz

olkusz marihuana2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wujek dobra rada
wujek dobra rada
8 lat temu

Jak was funkcjonariusze przeszukują to chowajcie se maryche zawsze w świeży barszcz sosnowskiego. 😆

pavv
pavv
8 lat temu

Gdyby Bóg chciał aby maruhaina nie istniała to by jej nie stworzył.

polityka
polityka
8 lat temu

W Holandii Maryśka jest legalna…można mieć 5 krzaków i do 5 gram na własny użytek…a w Polszy grozi za to więzienie…chore prawo rodem z czasów komuny…

@
@
8 lat temu

Wiesz co? Te spektakularne pochwycenia posiadaczy liści cosik sztucznie wyglądają. Zastanawiam się czy te opisy spektakli jak to się młodzież peszy na widok mundura i robi ciągle te same idiotyczne gesty po których ich te pracowite patrole (piesze?) wyczuwają i bezbłędnie namierzają i kasują. Coś mi tu pachnie Czerwonym Kapturkiem i Sierotką Marysią- pewnie dla celów propagandowych, chociaż nie wykluczam, że idiotów z liśćmi, którymi pogłębiają swoją i tak już otępiałą tępotę nie brakuje.

pavv
pavv
8 lat temu

0,75 grama… ani toto wypalić, ani zjeść! Wystarczy przez las się przejść, żeby tyle do kieszeni przez przypadek wpadło.