Dnia 17.03.12 odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Małopolskiego Młodzików na obiektach AZS AWF Kraków oraz Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Juniorów w biegach na przełaj. Zawodnicy MUKS „Ilkus” Olkusz osiągnęli bardzo dobre wyniki: XX miejsce zajął Patryk Żelazny na dystansie 2 km w kategorii młodzików, VI miejsce zajęła Aleksandra Krężel na dystansie 2 km w kategorii juniorek młodszych, XII miejsce zajął Jakub Szczurek na dystansie 3 km w kategorii  junior młodszy, XI miejsce zajął Michał Danecki na dystansie 3 km w kategorii juniorów starszych. Wśród zawodniczek niestowarzyszonych IX miejsce zajęła Monika Kaliwoda, XIII miejsce zajęła Jaśmina Wolczyńska na dystansie 2 km w kategorii juniorek młodszych. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wartościowych wyników.