Artykuł sponsorowany

Dzieci uwielbiają wszystko co słodkie i jest zapakowane w kolorowe papierki. Są też niezwykle wdzięczne i potrafią cieszyć się małymi rzeczami, jak czekolady cukierek, batonik czy kawałek mlecznej czekolady. Nie oczekują wiele, a prostu pozwolenia na kolejną porcję słodkiej przyjemności. 1 czerwca w Dzień Dziecka zasługują na zdecydowanie większą porcję słodyczy. To ich dzień, kiedy należy pozwolić im na świętowanie na ich własnych zasadach. W ofercie sklepu Słodki Wawel już zrobiło się podwójnie słodko. Są propozycje przygotowane specjalnie dla dzieci, którym trudno się oprzeć nawet rodzicom.

Pomysły na prezent na Dzień Dziecka

Co roku, o tej samej porze, rodzice stają przed podobnym dylematem. Wydaje się, że dziecko ma już wszystko. Półki uginają się od gier planszowych, w pudełkach nie mieszczą się pluszaki, a na podłodze stoi już całkiem okazała kolekcja zdalnie sterowanych samochodów lub lalek w kolorowych ubraniach. Dziecko jednak z nadzieją spogląda w najbliższą przyszłość i spodziewa się kolejnego prezentu z okazji Dnia Dziecka. To jedno z tych świąt, którego datę każdy maluch doskonale pamięta.

Tym razem możesz kupić maluchowi książkę, oczywiście dostosowaną do jego grupy wiekowej. Książek na półce nigdy za wiele, szczególnie jeżeli dziecko już potrafi samodzielnie czytać. Dobrym pomysłem są też klocki, z których mogą powstawać kreatywne budowle, to zabawka wspierająca rozwój małego człowieka. A może zadbasz o jego aktywność na świeżym powietrzu? W takim przypadku zdecyduj się na piłkę, skakankę, rolki lub deskorolkę. 1 czerwca to też dobra okazja do udekorowania pokoju dziecka, uzupełniając go o nowe dodatki, jak np. poduszka w kształcie ślimaka czy obrazki na ścianę ze zwierzętami.

Dzieci jednak bardzo często szybko nudzą się zabawkami. Radość trwa chwilę, po czym kolejne klocki, lalka czy samochodzik dołączają do zapomnianej gromadki zabawek ukrytych w kątach dziecięcego pokoju. Ze słodyczami jest inaczej, tym bardziej, że na co dzień niektóre dzieci jedzą ich naprawdę mało. Sprawiają ogromną radość, kojarzą się z wyjątkowymi okazjami, a więc pozwolą maluchowi poczuć się inaczej, niż każdego innego dnia. W sklepie Słodki Wawel to ogromna kopalnia słodkich inspiracji z gotowymi zestawami na Dzień Dziecka.

Słodycze w sklepie Słodki Wawel pojedynczo lub w zestawie

Słodycze są wspaniałym i sprawdzonym dodatkiem do większych prezentów. Nic tak nie cieszy, jak po wyjęciu z kolorowej torebki prezentu czekolada czy żelki, ukryte na dnie. To taki bardzo smaczny efekt zaskoczenia. Sklep Słodki Waweljest bardzo dobrze przygotowany na nadchodzący Dzień Dziecka. Są w nim czekolady, cukierki nadziewane, żelki, batoniki i galaretki. Powstały również gotowe słodkie zestawy, które mogą stanowić już gotowy prezent. Znajdują się w nich słodycze, które dzieci w każdym wieku lubią najbardziej.

Dzień Dziecka coraz bliżej, a Ty wciąż szukasz prezentu dla swojej pociechy? To scenariusz powtarzający się w wielu domach. Może tym razem warto jest wsłuchać w się potrzeby dziecka i mocno osłodzić mu ten JEGO DZIEŃ…

Sprawdź zestawy słodyczy na dzień dziecka.