Powiat

W najbliższy weekend dwie dziewczyny z terenu naszego powiatu walczyć będą o tytuł najpiękniejszej Polki. Justyna Haberka z Olkusza wystartuje w finale konkursu Miss Polski 2020. Anita Szewczyk z Bukowna wystąpi zaś w finale Miss Nastolatek 2020.

W najbliższy piątek, 15 stycznia 2021 r., odbędzie się finał konkursu Miss Polski Nastolatek, w którym wystąpi Anita Szewczyk – szesnastolatka z Bukowna. Anita jest uczennicą pierwszej klasy IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu o profilu prawno-artystycznym. W czerwcu 2020 r. ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Podstawową nr 1 w Bukownie, zdobywając Złoty Laur Szkolny za bardzo dobre wyniki w nauce. W lipcu ubiegłego roku zdobyła tytuł Miss Beskidów Nastolatek.

Drugą z bohaterek zbliżającego się weekendu będzie Justyna Haberka z Olkusza. W niedzielę, 17 stycznia 2021 r., weźmie udział w finale konkursu Miss Polski 2020. Justyna jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Olkuskiej. Obecnie studiuje psychologię w biznesie. W październiku 2020 r. zdobyła koronę najpiękniejszej Małopolanki w konkursie Miss Małopolski.

Trzymamy kciuki za obie reprezentantki naszego powiatu!

Fot.: Grzegorz Moskal oraz Agnieszka Ryszka

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze