Olkusz

SPR Olkusz zaskakuje nie tylko na sportowym parkiecie! Olkuska drużyna postanowiła przywitać nowy rok specjalnym kalendarzem, którego bohaterkami są I-ligowe zawodniczki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej. Dochód z jego sprzedaży w całości zostanie przekazany na działalność Klubu.

„Piłka Ręczna jest Kobietą!” – pod takim tytułem wydany został kalendarz ścienny w formacie A3, prezentujący Srebrne Lwice w nowym świetle.  – Tą publikacją chcemy pokazać, że na co dzień walczące o każdą piłkę i wylewające na parkiecie siódme poty podopieczne Kamila Zawady znane głównie z boiskowych kreacji, gdzie królują sportowe klimaty, to pełne wdzięku i delikatności Kobiety. Do tego żony, mamy, narzeczone, studentki i licealistki. Wszystkie piękne, subtelne i utalentowane. Od teraz wszyscy możecie się o tym przekonać na własne oczy, sprawiając sobie i swoim bliskim nieszablonowy prezent noworoczny! – tłumaczą przedstawiciele Klubu.

Kalendarz wydany przez Stowarzyszenie Piłki Ręcznej składa się z 13 stron w formacie A3. Na każdej stronie znaleźć możemy w nim zawodniczki drużyny stylizowane na różne pory roku. To była trochę szalona, ale i bardzo wdzięczna akcja. Dla wszystkich Dziewczyn, łącznie ze mną to debiut przed obiektywem w stylizowanej sesji. Emocje, które nam towarzyszyły często przewyższały te z ligowych parkietów. Nie sądziłyśmy, że to tak ciężka praca. Wierzymy jednak, że efekty końcowe przypadną wszystkim Kibicom piłki ręcznej do gustu, a my udowodniłyśmy, że nasza dyscyplina rzeczywiście jest kobietą – zaznacza kapitan zespołu Paula Masiuda.

Kalendarze można kupić w Biurze Klubu przy ul. Floriańskiej 2 w godz. 7:00 – 15:00 lub przez Internet, kontaktując się poprzez maila marketing@sprolkusz.pl. Pieniądze pozyskane w ten sposób przeznaczone zostaną na działalność Klubu. Koszt kalendarza to 50 zł.

Fot. SPR Olkusz

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o