piknik klucze5

Szereg atrakcji dla mieszkańców przygotowali organizatorzy III Pikniku Rodzinnego w Kluczach. Zabawa na placu przy szkole podstawowej trwała przez kilka godzin.

Po przywitaniu wszystkich uczestników policjantki z olkuskiej komendy poprowadziły „zryw wolnych serc”, czyli akcję wspólnego wystukiwania rytmu bijącego serca. Potem nadszedł czas na sportowe zmagania dzieci i rodziców. Po sprawdzeniu swoich umiejętności można było obejrzeć pokazy ju – jitsu. Dla szkolnej młodzieży przygotowano konkurs wiedzy o Unii Europejskiej.

Na tego typu imprezach zawsze sporym zainteresowaniem cieszą się pokazy wozów strażackich i policyjnych. Nie inaczej było i tym razem. Najmłodsi piknikowicze mogli zasiąść za kierownicą czy dokładnie obejrzeć wyposażenie pojazdów służb mundurowych. Strażacy z OSP Kwaśniów przygotowali niespodziankę, idealną na upalne popołudnie. Dzieci miały okazję przekonać się, jak działa strażacka sikawka. Chętnych na taką ochłodę nie brakowało.

W trakcie pikniku mieszkańcy licytowali koszulki wykonane przez uczniów klas IV – VI. Pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone na rozbudowę pracowni językowej. Młodsi uczestnicy pikniku bawili się na dmuchanej zjeżdżalni oraz trampolinie. Spora kolejka ustawiła się również do stolika, gdzie malowano twarze. Na zgłodniałych czekały stoiska gastronomiczne.

Organizatorami III Pikniku Rodzinnego była dyrekcja, grono pedagogiczne oraz rada rodziców Szkoły Podstawowej w Kluczach. Honorowy patronat nad imprezą sprawował wójt gminy Kazimierz Ściążko. 

piknik klucze11

piknik klucze10

piknik klucze9

piknik klucze8

piknik klucze7

piknik klucze6

piknik klucze3

piknik klucze2

piknik klucze1

piknik klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze