schody1

Nie tak dawno zakończył się remont przejścia podziemnego łączącego ul. Skalską z ul. Wiejską. Odświeżone przejście pod krajówką ucieszyło korzystające z niego osoby. Jednak dobre wrażenie znika, jeśli ktoś wybiera drogę w kierunku hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Schody prowadzące do sportowej wizytówki miasta są w opłakanym stanie.

– Nie przystoi, aby główny pieszy trakt do tego obiektu był tak mocno zapuszczony – komentuje jedna z mieszkanek osiedla Centrum, która często odwiedza rejon hali spacerując ze swoim psem. Rzeczywiście wygląd i stan techniczny schodów jest kiepski. Na szczęście przedstawiciele służb odpowiedzialnych za utrzymanie takich miejsc zauważyli problem i zapewniają o planowanym remoncie.

– Nasi urzędnicy swoją pracę wykonują również w terenie i jakiś czas temu zgłosili do remontu schody prowadzące do MOSiR-u. Na ukończeniu jest już kosztorys i jak będzie dokładnie wiadomo, ile to zadanie będzie kosztowało, dokonamy niezbędnych przesunięć w budżecie, aby te schody gruntownie wyremontować. Jest spora szansa, że będzie to jeszcze w tym roku – zaznacza Emilia Kotnis-Górka, kierownik Biura Promocji i Informacji Publicznej w olkuskim magistracie.

schody

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
malkontent
malkontent
4 lat temu

Jak to? Przecież wszędzie czytam, że mamy w Olkuszu ponoć jakiś inwestycyjny boom. 😀 😀 😀

Bum, bum, bum… 😆 😆 😆