W maju zachęcaliśmy naszych Czytelników do udziału w zbiórce karmy i akcesoriów dla psów i kotów ze schroniska. Okazało się, że ludzi chcących wesprzeć zwierzaki jest wielu. Akcję zorganizował Komitet Społeczny „Pomagamy” w Kluczach.

Zaangażowani w akcję wolontariusze: Kinga Sierka, Sebastian Sierka, Michał Bromblik apelowali, że czas pandemii jest trudny dla wszystkich, również bezdomne zwierzęta potrzebują pomocy. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Dzięki ludziom dobrej woli zebrano 411 kg karmy, smycze i obroże.

Zbiórkę zakończono 15 czerwca. – Wszystkim osobom, które przyczyniły się do wsparcia zwierząt w schronisku serdecznie dziękujemy za poświęcenie wolnego czasu i dobre serce. Jesteście wspaniali! Dziękujemy i już zapraszamy do kolejnej akcji! Dziękujemy również pracownikom schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bolesławiu – bez Was los zwierząt byłby przesądzony… – mówią organizatorzy akcji.

Zebrane dary trafiły już do schroniska „Rafik” w Bolesławiu. – Nasze zwierzaki zostały obdarowane ponad 400 kg karmy! Dostały również nowe smycze i obroże, a wszystko to jest zasługą Komitetu Społecznego „Pomagamy”. Specjalne podziękowania należą się wszystkim ludziom o dobrym serduszku, którzy zechcieli wesprzeć tę akcję! Bez Was by się nie udało! Dziękujemy! – czytamy na fejsbukowym profilu „Rafika”.

fot. organizatorzy

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze