zus

Przedsiębiorco, chcesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych? Zapisz się na bezpłatne szkolenia organizowane przez oddział ZUS w Chrzanowie.
Zasady ustalania świadczeń do zasiłków macierzyńskiego i rodzicielskiego to temat najbliższego szkolenia, które odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia, w godz. 10-12. Zainteresowani dowiedzą się w jaki sposób ustala się uprawnienia do zasiłku macierzyńskiego za okres urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego, ojcowskiego. Ponadto będą mogli podszkolić się w zakresie podwyższenia zasiłku macierzyńskiego do kwoty świadczenia rodzicielskiego, czy dokumentowania prawa do zasiłku macierzyńskiego.

Temat kolejnego szkolenia, na które zapraszamy naszych klientów, to Ustalenie ustawodawstwa właściwego i zasady procedowania w zakresie poświadczania formularzy A1. Spotkanie odbędzie się we wtorek 25 kwietnia w godzinach 10-12. Uczestnicy poznają zasady dotyczące delegowania pracowników, wykonywania pracy w dwóch lub kilku państwach członkowskich, a także reguły odnoszące się do oddelegowania działalności gospodarczej do jednego państwa, czy prowadzenia działalności gospodarczej w kilku państwach.
Szkolenia odbędą się w sali konferencyjnej oddziału ZUS w Chrzanowie przy ul. Oświęcimskiej 14.

Ze szkoleń prowadzonych przez ZUS mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą zweryfikować lub uzupełnić wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych i obowiązujących przepisów w tym zakresie. Na szkolenia zapraszamy szczególnie osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale również księgowych, kadrowych, pracowników biur rachunkowych, doradczych.
Wszystkie szkolenia organizowane przez ZUS są bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w szkoleniu decyduje kolejność dokonywania zgłoszeń. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres e-mail: mateusz.kajda@zus.pl

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: zus.pl, gdzie znajdziemy aktualne informacje o szkoleniach organizowanych przez poszczególne oddziały ZUS.

Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o