spotkanie integracyjne księgowych 2018

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – to największa i najstarsza licząca 110 lat organizacja zrzeszająca księgowych. finansistów. doradców podatkowych i biegłych rewidentów z całej Polski. Czerwiec to miesiąc świętowania Dnia Księgowego. W Małopolskim Oddziale Okręgowym Dzień Księgowego organizowany jest co rok w innej atrakcyjnej miejscowości.

W bieżącym roku. w dniu 27 czerwca odbył się już X – jubileuszowy Piknik Księgowych zorganizowany w malowniczej okolicy w miejscowości Gdów na Rabą w restauracji „Babie Lato”. Uczestniczyło w nim z całej Malopolski ponad 200 osób zajmujących się księgowością i podatkami. Spotkanie tylu księgowych w jednym miejscu to doskonała okazja do integracji tego środowiska w formie biesiady towarzyskiej.

Z Oddziału Terenowego SKwP w Olkuszu w Pikniku uczestniczyło ponad 2O-tu księgowych- najbardziej aktywnych członków Stowarzyszenia. Jako że organizatorem tegorocznego Pikniku był Oddział Terenowy w Krakowie. wszystkich uczestników już na parkingu przed restauracją oprócz gospodarzy imprezy przywitał Krakowski Lajkonik. Po uroczystym obiedzie można było wysłuchać prelekcji na temat „Stowarzyszenie Księgowych w świetle wartości patriotycznych i etycznych na 100-lecie niepodległości” oraz zwiedzić okolice Gdowa. W programie znalazł się też występ krakowskiego magika. który swoimi sztuczkami umilał czas zaproszonym gościom. W trakcie pikniku zorganizowany był również Stragan Krakowski zimna płyta w formie stołu szwedzkiego. .lak zawsze na Pikniku nie obyło się bez wspólnych rozmów koleżeńskich. tańców i śpiewów, które są już tradycją i najbardziej integrują środowisko księgowych.

Zarząd Oddziału Terenowego SKWP

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze