Olkusz

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Olkusz rusza z nowym projektem. Właśnie powołany został do życia „Klub 100”. Ma być on elitarnym gronem zagorzałych fanów „Srebrnych Lwic”, którzy chcą wpierać rozwój drużyny poprzez regularną pomoc finansową.

Klub sportowy to nie tylko drużyna, biorąca udział w sportowych zmaganiach. Klub to przede wszystkim społeczność, która kibicuje swoim ulubieńcom, przeżywa ich wzloty i upadki oraz wspiera, gdy zachodzi taka potrzeba. Aby jeszcze bardziej scementować tę swoistą „rodzinę”, władze SPR Olkusz postanowiły powołać do życia „Klub 100”. Ma on zrzeszać kibiców, sponsorów, przedsiębiorców, widzów i wszystkich, którzy chcą spędzać razem czas i wspólnie przeżywać sportowe emocje.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków SPR Olkusz do elitarnego projektu „Klub 100”. Na każdego Partnera czeka nie tylko karnet na mecze ligowe, ale też dodatkowe przywileje. Członkostwo w klubie skierowane jest do osób fizycznych oraz firm i polega na comiesięcznym wsparciu finansowym Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz kwotą nie mniejszą niż 100 zł – tłumaczą przedstawiciele SPR Olkusz.

Aby zostać Partnerem projektu, należy spełnić warunki podane w regulaminie dostępnym na stronie sprolkusz.pl, wypełnić deklarację członkowską i wraz ze zdjęciem dostarczyć ją przedstawicielom stowarzyszenia. Członkostwo w „Klubie 100” wiązać będzie się z szeregiem przywilejów.

– Każdy Partner otrzymuje karnet na wszystkie mecze SPR Olkusz rozgrywane w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu, dedykowaną kartę Projektu oraz: skarpety, brelok, smycz i magnes klubowy. Informacja o Partnerstwie i wsparciu klubu zostanie umieszczona na naszej stronie internetowej. Podziękowania dla darczyńców będą prezentowane słownie i graficznie podczas meczów I Ligi Kobiet. Zostaną one również opublikowane informacyjnie w corocznym podsumowaniu wydarzeń – wyliczają pomysłodawcy inicjatywy.

O pomyśle powołania do życia „Klubu 100” mówi prezes Klubu. – W naszych działaniach od zawsze staramy się być kompleksowi. Uważamy, że prowadzenie klubu sportowego to nie tylko prowadzenie zajęć treningowych i udział w rozgrywkach, ale także poczucie odpowiedzialności za jego rozwój i promocję ze strony klubowej społeczności. Ta propozycja to kompleksowe rozwiązanie i nadzieja, że w myśl projektu wspólnie będziemy grać o marzenia – podkreśla Marcin Kubiczek.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze