Trzyciąż

Podczas XXXVIII sesji Rady Gminy Trzyciąż 24 marca 2021 r. odbyła się symboliczna uroczystość pożegnania przez władze samorządowe wieloletniego prezesa spółki Wodociągi i Kanalizacja Trzyciąż Krzysztofa Stajniaka, który odchodzi na emeryturę. Przy okazji dokonała się swoista zmiana pokoleniowa, bo wójt Roman Żelazny przedstawił równocześnie nową prezes WiK Trzyciąż sp. z o. o.

Z końcem marca 2021 r. na emeryturę przechodzi dotychczasowy prezes Wodociągów i Kanalizacji Trzyciąż sp. z o.o. Krzysztof Stajniak, który kierował tą instytucją blisko 20 lat. Przedstawiciele lokalnego samorządu w osobach wójta Romana Żelaznego oraz przewodniczącego Rady Gminy Trzyciąż Lucjana Gajdy i jego zastępcy Adama Kubika podczas sesji Rady Gminy Trzyciąż podziękowali oficjalnie odchodzącemu prezesowi za jego długoletnia pracę i życzyli mu zdrowia i zasłużonego odpoczynku na kolejnym etapie życia, po zakończeniu zawodowej kariery. Przy okazji przedstawiono następczynię prezesa, którą 1 kwietnia br zostanie mieszkanka gminy Trzyciąż, 35-letnia Aneta Jabłońska-Wypasek, dotychczas pracująca w księgowości UG Trzyciąż. Rezygnacje dotychczasowego prezesa i kandydaturę nowej pani prezes zaakceptowała Rada Nadzorcza spółki.

– Objęcie funkcji prezesa jest dla mnie wielkim zaszczytem, wyzwaniem zawodowym i jednocześnie radością. Cieszę się, że będę miała bezpośredni wpływ na rzeczy ważne dla mieszkańców naszej gminy. Chcę zadbać o rozwój spółki poprzez optymalizację procesu uzdatniania i dystrybucji wody, a także budowanie świadomości potrzeb innowacyjnych w spółce. Istotny jest także dobry wizerunek spółki, proste zasady i procedury oraz doświadczony i profesjonalny zespół, sprawnie realizujący potrzeby i oczekiwania mieszkańców gminy, by żyło się nam lepiej – mówi nowa prezes WiK Trzyciąż sp. z o.o. Aneta Jabłońska Wypasek.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze