Dwa medale przywieźli zawodnicy LKS-u „Kłos” Olkusz z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, w których startowała młodzież z Małopolski i Podkarpacia. Krążki przypadły olkuskiemu klubowi w rzucie młotem. Srebro zdobył Mateusz Kolasa, a brąz Dominik Niemiec.

W tej samej konkurencji Kamil Frączek był czwarty. Chłopcy biegali też na dystansie 2 km: Wojciech Urbańczyk zajął szóste miejsce, a  Paweł Cioch dziewiąte. Wojciech Jasiński w biegach przez płotki na 110 m i 300 m był odpowiednio szósty i siódmy. W biegach na 100 m i 300 m Barbara Górkiewicz zajęła piatą i szóstą pozycję.
W rzucie młotem Natalia Orkisz zajęła czwartą lokatę, a Maciej  Malinkiewicz szóstą, w rzucie dyskiem Karolina Mydlarz była siódma, a w rzucie oszczepem Sebastian Kasperek uplasował się na dziewiątym miejscu. W sztafecie chłopców  4×100 m ekipa „Kłosa” uplasowała się na ósmej pozycji.
Na Mistrzostwach swoje umiejętności sprawdzali też zawodnicy spoza wieku młodzika. Wśród młodszych biegaczy w biegu na 400 m startowała 13-letnia Anna Juzaszek (68,88 s). W gronie starszych zawodników w biegach na 200 m Przemysław Cieśla osiągnął czas 24,41 s, a Michał Górkiewicz 24,36 s, natomiast 400 m Artur Januszek przebiegł w 57,02 s.