W dniu 31 grudnia odbył się XI Chrzanowski Bieg Sylwestrowy, w którym udział wzięło ponad 100 zawodników z całego kraju, w tym 12 zawodników lekkoatletycznej sekcji IKS Olkusz. Bardzo dobrze w w tym biegu spisali się podopieczni trenera Kazimierza Chechelskiego.

Bieg główny na dystansie 10 km wygrał Bartosz Karoń, który jednocześnie ustanowił nowy rekord trasy (28.48 s). w kategorii juniorów młodszych na tym samym dystansie Adrian Wojtacha zajął pierwsze miejsce, a Paweł Węglarz drugie. W kategorii juniorów Matuesz Klich był pierwszy, a Krystian Czapla drugi. W kategorii M-4 Robert Prasełek zajął drugie miejsce, a Robert Myszor ósme. W kategorii M-2 Kacper Śliż był czwarty. Bardzo dobre miejsce zajęli też młodzicy: Kamil Wichary na dystansie 1000 m zdecydowanie pokonał swoich konkurentów, zajmując pierwszą lokatę. Wśród dziewcząt na 1000 m Karolina Kwapisz była druga, Adriana Banyś piąta, a Maryla Piechowicz siódma. W punktacji drużynowej zwyciężyli zawodnicy IKS – u Olkusz, którzy otrzymali z rąk burmistrza Chrzanowa okazały puchar.