sonda-01-14

Dwa tygodnie temu zapytaliśmy naszych internautów, co ich zdaniem oznacza zmiana na stanowisku starosty. Wówczas nie było jeszcze wiadomo, czy starosta zostanie odwołany i kto ewentualnie zajmie jego miejsce. Najwięcej osób biorących udział w sondzie (267) uznało, że to niewiele znacząca zmiana nazwiska. Spośród 740 głosujących 30,5 proc. uważa, że to zmiana na gorsze, a 26,6 proc. jest zdania, że taki ruch to tylko polityczne „przesuwanie klocków”. Dobra zmiana, ale korzyści będą niewielkie – tak sądzi 28 osób. Najmniej, bo 22 osoby, wskazało odpowiedź, że to duża korzyść dla powiatu. Zmiany we władzach powiatu stały się faktem. Jak teraz oceniacie decyzję większości radnych?

 

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
igabez sensu Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
iga
iga

Jeżeli nie zmienią psełdo doradców oraz dalej bedzie tolerowanie braku odpowiedzialnosci urzedników za bedne decyzje to nazwiska nic nie zmienią. Ciekawi mnie czy stara władza poniesie konsekwencje swojego zarzadzania ???????????????????

bez sensu
bez sensu

Taka sonda jest bez sensu. Kto jest przy zdrowych zmysłach to wie, że tylko chodzi o stołki i kasę. Żadnych zmian na lepsze nie będzie. Na razie będzie spokój ale czym bliżej wyborów to przeciwnicy polityczni będą obecną koalicję punktować, chociaż zmian nie są w stanie przeprowadzić bo opozycja jest za słaba. Chyba, że koalicja się pokłóci w swoim gronie i zaczną się igrzyska od początku.