lidia podziękowanie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Bardzo serdecznie dziękuję Wam za zaufanie jakim obdarzyliście mnie podczas wyborów parlamentarnych w niedzielę 25 października br. Możliwość ponownego reprezentowania Ziemi Olkuskiej w Sejmie VIII kadencji to dla mnie zaszczyt i wielkie zobowiązanie.

Z satysfakcją przyjęłam wiadomość, że mimo spadku notowań dla całej listy Platformy Obywatelskiej, liczba głosów na moją kandydaturę znacząco wzrosła z 7 191, uzyskanych w wyborach parlamentarnych z 2011 roku, do 9 082 aktualnie. Traktuję tę okoliczność jako aprobatę mojej dotychczasowej pracy społecznej zarówno w Sejmie, jak i u nas w terenie.

Nie zapeszając, jestem w dobrym zdrowiu i mam wielki zapas energii, by przez kolejne 4 lata pracować tak samo intensywnie i z takim samym poświęceniem. Jak zawsze pozostaję otwarta na każdą Państwa potrzebę oraz wezwanie do działania w słusznej sprawie.

Pragnę jednocześnie podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w przeprowadzeniu kampanii wyborczej. Bez zaangażowania kilkudziesięciu osób, na czele z dyrektorem mojego Biura Poselskiego Tomaszem Bargiełem, zaprezentowanie mojej sylwetki i dokonań byłoby niemożliwe.{jcomments off}

Łączę wyrazy szacunku,
Lidia Gądek

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze