Bal karnawałowy był świetną okazją do wspólnej zabawy ponad 70 najmłodszych mieszkańców Olkusza. Dzieci niepełnosprawne i ich zdrowi rówieśnicy razem tańczyli, rywalizowali w konkursach i pozowali do pamiątkowych fotografii.
W atmosferę karnawałowego szaleństwa wprowadził dzieci zespół DeBeS. Chętnych do tańca nie brakowało, tak jak i do udziału w konkursach. Na najlepszych czekały puzzle i pluszaki. Prawdziwą furorę zrobił występ mistrza magii Cornelliego. Dzieci nie tylko mogły uczestniczyć w pokazie, ale też podziwiać sztuczki prezentowane przez małpkę. Każdy mógł też otrzymać pamiątkowe zdjęcie z imprezy. Zabawy i gry prowadziły Katarzyna Kulman z Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu oraz Anna Skręt z Przedszkola Integracyjnego nr 9.
Imprezę zorganizował burmistrz Dariusz Rzepka przy współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Sponsorami balu byli: Jacek Czekaj – firma „Marlibo”, Wiesław Mucha – firma „Kanita”, Dariusz Węglarz – Supermarket NASZ, nadleśniczy Romuald Jurzykowski – Nadleśnictwo Olkusz, Łukasz Kajda – Drukarnia „Grafpress”.

{joomplu:5072}{joomplu:5081}{joomplu:5108}{joomplu:5117}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze