Już po raz drugi miłośnicy tenisa stołowego zmagali się w rozgrywkach zorganizowanych przez  Powiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Olkuszu w ramach Ligi Powiatowej LZS. Do pięciu drużyn z pierwszej edycji dołączył zespół SKS Żubry przy II LO w Olkuszu, którego opiekunem jest Iza Mędrek.
Podobnie jak w pierwszym turnieju, najlepsi okazali się tenisiści LKS-u Kłos Olkusz. Po pięciu spotkaniach plasują się na pierwszym miejscu z dorobkiem 10 punktów. Drugie miejsce w tabeli przypadło LKS-owi Legion Bydlin, a trzecie ULKTS Jaroszowiec I.

Na razie po dwóch spotkaniach czwartą lokatę zajmują Żubry, piąty jest ULKTS Jaroszowiec II, a szósty ULKS Legionik Bydlin. Zawody przebiegały pd czujnym okiem głównego sędziego Henryka Swędzioła.
Trzecia runda rozegrana zostanie już w najbliższą niedzielę, 21 lutego o godz. 10. Zawodnicy zmierzą się, tak jak w drugiej rundzie, w sali gimnastycznej II LO przy ul. Żeromskiego 10 w Olkuszu. Istnieje jeszcze możliwość zgłaszania się nowych drużyn – w dniu trzeciego turnieju.

{joomplu:5127}{joomplu:5143}{joomplu:5140}{joomplu:5149}

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o