zus

Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice i Sucha Beskidzka to miasta gdzie, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy.

 

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia jest „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”.

Przygotowaliśmy cykl bardzo ciekawych szkoleń i dyżurów ekspertów. Będzie można skonsultować się nie tylko z pracownikami ZUS, ale również z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta i Gminy, Cechu Rzemiosł Różnych, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane.
Do udziału w szkoleniach zapraszamy również obcokrajowców, którzy podjęli pracę na terenie Polski.

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w naszych placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy”.

Anna Szaniawska regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o